Neden saygı duyulmuyor?

Kızın birisi nispet yaparcasına millet oruçlu o çükolta falan yiyor. Dengesiz birde yanımdan geçerken gözümün içine bakarak sırıtıyor. Hayvan, oruç tutmaz inanmazsın eyvallah da saygı duy diğer insanlara azıcık. Milletin gözünü içne baka baka pis pis sırıtıp da yapılmaz. Denyo bir yerde zıkkımlan yoluna devam et. Öküz bu kadar basit düşüncesiz kuş beyinli.

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle düşün genç adam Allah sana tutabilmeyi nasip etmiş daha güzel bişey varmı? O onun ayıbı eleştremezsin saygısı olsa zaten yemezdi bilse zaten tutardı. Şükret haline ve dua et Allah bildirsin böylelerine.

0|1
    0|0
    • Tamam orası öyle de... İşlerine geldi mi en kibar nazik anlayışlı olurlar... Neden öyle aptalca nispet edercesine eylemde bulunur ki insan müsvettesi. Hiç doğru davranış değil vatandaşın içinde öyle görgüsüzlük yapmak.

• Amin inşAllah. Sonumuz hiç değil hayırlısı olsun artık.

• 10gün

ya aynı konudaki olayları okuyorum biz neden böyle bir toplum olduk çok üzülüyorum inanın.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahah siz alevi oruçlarında onlara saygı duyuyormusunuz? O pedofilinin dinini umursamıyorum kabuk etmiyorum ve ben de rahatça su içip yemek yiyorum yaşasın !

0|0
    0|0
    • Ben her dine inanca saygı duyuyorum tabiki de. Siz diye genelleme yapman ne kadar basitçe düşünce. Yanımda inancını yaşayan olursa saygı duyar yardımcı olurum. Lütfen genelleme yapmayalım!!!

• Srn alevi orucunun hangi günler olduğunu bile bilmiyorsun kesin :)) Ben diyorum ki yolda alevi orucu olduğu günler yemek yiyormusun evet! Çünkü bilmiyorsun sadece müslümanların ülkesi sanıyorsun halbuki yanlış

• Konuyu çarpıtıyorsun tanımadan bilmeden dengesizce konuşuyorsun. O dediğin orucu bilirim arkadaşlarım var. Öyle sokakta yolda nispet yaparcasına yiyip-içmiyorum bunu idrak edebilirsin umarım. Burada bahsini ettiğim nispet edercesine sırıtarak eylemin yapılması.

• sakin ol dostum ☺️☺️ ...

0|0
    0|0
  • Saygi goster saygi bekle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence dışarıda yemesi problem değil de, nispet yaparcasına falan olmasaydı keşke. tutumuna dikkat etse muhtemelen böyle bir tepki de almazdı

0|1
    0|0
    • inanır inanmaz o ayrı da... Nispet yaparcasına pis pis sırıtarak eylemi yapması hoş değil.

• çükolta :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...