Anneme sen gerçekten hastasın, akıl sağlığını kaybetmişsin, delisin dedim. Haksızım ama bu duruma çare bulamıyorum?

Annemle ve babamla gerçekten anlaşamayan bir kilitmiş. 23 yaşındayım ve üniversite son sınıfa geçtim ama boğuluyorum artık. Her yaptığım şeyin hesabını vermek, yapacağım şeyler için izin istemek ( hiçbir şeye evet demezler asla) ve izin almak için saatlerce dil dökmek beni yordu. Babam gittiğimiz her yerde bir yolunu bulup bizi rezil eder, annemde iyice babama benzemeye başladı. Bugün alışverişteyiz ve bir tane de tshirt beğendim diye etmediği laf kalmadı mağazanın içinde. Öyle pahalı bir şey de değildi istediğim. Durumumuz da var yani, maddi sıkıntımız yoktur ama laf söyleyesi vardı. Dört gün sonra finalim var, çalışmam gerek ama bu olayın üstüne evde kalmak istemedim. Arkadaşlarıma gidip orda çalışırım dediğimde yine anne baba duvarına çarptım. Bu sefer annem sen zaten arkadaşlarında kala kala KPSS'ye de hazırlanmadın, atanamayacaksın vs demeye başladı (Atanmak gibi bir derdim yok halbuki) . Ne alaka anne, yoğundum bu sene biliyorsun ondan çalışmadım, arkadaşlarımla ne yapmışım da çalışamamışım örnek ver deyince denize gittiniz ya Dedi. Denize bir hafta önce gittik kpss ise mayısın sonundaydı. O lafı da duyunca artık yeter dedim. Sen delisin, akıl sağlığın yerinde değil senin dedim. Gerçekten her günümüz böyle geçiyor nerdeyse ve o akıl sağlığını ben kaybetmek üzereyim. Nasıl koruyabilirim kendimi. Nasıl çözüm yolu bulabilirim?

0|0
54

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...