Lütfen erinmeden okuyun yardımcı olun?

Ben imam hatipte okuyorum başta sınıfta hiçbir sorunum yoktu ama 2. dönem benim burnumdan getirdiler sınıfta ilk refikaya sonra sevale sonrada sıra bana geçti sınıfta bir tayfa var hepsiyle düşmanım hergün bir laf atiyorlardi ben hep sustum sınıfta bana ezik dediler niye susuyorsun diye kızanlarda vardı ben neden sustum ağzımı açtığımda çok kötü kavga çıkacaktı sınıfta kimse beni savunmayacagi için disiplin suçu alacaktım bir günde düşman olduğum kızlardan biri beden dersi bitene kadar dalga geçti özürlü felan dedi sonra ders sonunda çantamı alacaktim ayağıma basti bende iteledim noluyor dedim sonra ben basmadim iftara atma dedi elimi tutuyor ama tırnaklarını batirark bende elim çekeyim derken tirnagim çizmiş elini sonra kız gülmeye başladı 10 15 dk güldü sonra çıkışta geldi yanima çıkma dedi bende cikmayacakdim nagihan diye bir arkadaşım onume dus dedi bende gittim sonra çıkışta ben servisi beklerken kız geldi elimi sıkıp iteliyordu beni sonra bende iteledim ayırdılar servisi kaçırdım sonra devam yanima geldi sende kendini savun felan dedi tabi herzaman ki gibi ağlıyorum sonra eve geciktim diye annem dedi nerde kaldın sen bende anlattım bide hüngür hüngür ağlıyorum babam geldi o anda annem sınıf hocamın numarasını verdi babam aradı sonra hoca yarın beni yanına çağırdı ben anlattım tam tersinide sumeyye anlattı sonra sumeyye şahit çağırdı tabi 2side düşmanlarim yalancı şahitlik yaptılar ve babama diyiyorum ki baba lütfen okulumu değiş diyorki sorun sendedir ki sana karışıyorlar dedi değişmiyor okulumu ve ben hergün ağlıyorum o okula gitmek istemiyorum ve yarın planları beni vurmakmis nolur yardım edin ne yapayım ben 😭😭😭

1|1
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım mal MIsın sen. biraz atılgan ol pısırıklık yapma ağlıyorum sürekli ne

1|0
    0|0
    • Ustume geliyorlar hergün

• Korkma daha önceki durumları bildiğinden durumu izah edersin bişey olmaz. disipline gitmen hoşuna bile gider o derece :)

• Tamam saol

En İyi Kız Görüşü

• Müdüre gidip sikayet ediyorsun. Grupça uğraştıklarını söylüyorsun. Arkadaşın yok mu hiç?

1|0
    0|0
    • Varda onların bela olduğunu bildigi için gelmiyorlar

• Elini korkak alıştırma bence. Sana ne yapiyorlarsa sen de yap aynısını. Pısırık olma.

• Tamam saol

Erkekler Ne Diyor 12

• Kanka git kendine bir kemikkıran al sana yaklaşırlarsa hemen sallar açar koluna bacagına bir tane vurdum mu kırıyo zaten sonra bdaha yaklaşamazlar sana kemikkıran bulamıyosan demir bir sopa bul ama sakın kafasına vurma o demirle öldürürsün kolları burnu agzı çenesi ve bacagına vurcaksn evde alıştırma yap birazda saat erken bulursun

1|0
    0|0
  • Biz bunu nasıl okuyalım. Yapma bu işkenceyi arkadaşım :D Bu kadar uzun yazdığına göre kesin sen haklısın :D

1|0
    0|0
  • Bence sen haksızsın. Diğerleri haklı ve sanırım 9a gidiyorsun

0|0
    0|0
  • Dalga geçerlerken ses kaydı Vs bişey al bimerden şikayette bulun. Yaşın kaç? şahsına alalen hakaretden 6 aydan 3 yıla kadar hapsi var. Çekme şikayetini kesinlikle.

1|0
    0|0
    • Telefon getirmek yasak okula

• Götür çaktırma gerekirse sim kartını çıkar ses kayıt cihazı olarak kullan. Anayasaya göre yaptırımları ağır ceza mahkemesinde görülüyor. Kaçarı olmaz. En iyi kamu veya kitap okuma cezası alır.

• Tamam deniyecem

• nerde okuyosun yazsana bir sen

1|0
    0|0
    • Imam efendi imam hatip

• Okulumu degistirmeliyim

• bence yeri burası değil ailenle tarışmalısın bu konuyu

• erindim :D

0|0
    0|0
  • bence sen 10 sınıfsın ve daha ergen piskolojisindeniz biraz daha buyumenizi tavsiye ederim hanfendi sen onlarla kavga edip onları dövünce sorun bitmeyecekd aha büyüyecek müdürle durumu çözersin beni dışardada tehdit ediyolar dersin yardım edin dersin olur biter bence her nekadar tanımasamda seni fikrim bu yönde:)

0|0
    0|0
  • öyle bir şey yapamaz :d

0|0
    0|0
  • "Ben imam hatipte okuyorum"'dan sonrasını okumadım.
    Kesin mağduriyet hikayesidir.

0|0
    0|0
  • sıfır noktalama işareti, paragraf yok ve devrik cümleler, okumak ne kadar zor sen biliyor musun?

0|0
    0|0
  • Sen çantanda kalınca bir sopa taşı, yine kazınınca Allah ne verdiyse giriş

0|0
    0|0
    • Artık öyle yapcam disiplin umrumda digil

• O kızları döv

0|0
    0|0
    • Yakında olacak zaten

• İçin içini yiyor ama o kadar Kaale alma ya sabır zaten okullar kapanıyor. Beni takip et arada konuşalım kafanı dağıt

• Tamam konuşalım

Kızlar Ne Diyor 6

• Eziklenme en basta tekme tokat dayak bile yiyecek olsan eziklenme altta hic bir zaman kalma simdiye kadar susmus olman onlara bu cesareti vermis naparlarsa karsiligini mutlaka ver ve aglama ayaklarin yere saglam bassin biraz kendine guven

1|0
    0|0
  • Yaşın kaç yavrum

1|0
    0|0
  • Ailene kendini inandir ve o kizlara karsida sesini cikart senden ustun okduklarini dusunuyorlar

1|0
    0|0
  • Ailenle hocanın konuşması lazım, tipik liseli hareketleri vurmak ne ya onlar silahın içine mermi nasıl konuyor onu bilmezler

0|0
    0|0
  • Alın bunu burdan

0|0
    0|0
    • Niye

• Bıde nıye mı soruyosun bırbırınıze laf yetıstiren cocuklardan farkınız yok

• coluk cocuk işleri resmen :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...