Bir kıza keşke erkek olsaydım dedirtmek?

LÜTFEN ÜŞENMEYİN VE OKUYUN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ!
Evet, her ne kadar öyle cinsel bir eğilimim olmasa da bu millet ve ailem bana bunu dedirtti arkadaşlar. Ben 1 yıl önce bir spora başladım , adının önemi yok, her gün antrenman yaparak kendimi bayağı bir geliştirdim ailem de ne kadar çabaladığımı kendi gözleriyle gördüler.

Sonunda 5 ay önce yarışlara katılmaya başladım, katıldığım 4 yarışta da 1. oldum. Haliyle bölge yarışına ardından da şampiyonaya gitme hakkı kazandım. Bölge yarışına kulüple gittim 3 günlük bir yarıştı, her şey iyiydi her ne kadar ailem biraz itiraz etse de. Ardından,1 ay sonra, şampiyonaya gittim. Gitmeden hemen önce benimle kavga ettiler; kız çocuğunun ne işi var şehir dışında ailesi olmadan, sana değil çevreye güvenmiyoruz vb. nedenlerle.

Tabi her şey hazır otobüs beni bekliyor bende aldım eşyalarımı çıktım gittim. Yarışlarda kategorimde 1. oldum ama sahneye çıkıp da o kupayı alamadım, neden bende bilmiyorum. Dönüş yolunda da hep kulübü arayıp rahatsız ettiler. 10 saatlik yolda yarım saatte bir herkes "**** aileni ara" sesiyle uyandı. Ne kadar zor durumda kaldığımı tahmin edebilirsiniz sanırım.

O yarış gittiğim 6. ve son yarış oldu maalesef. Bütün emekler, hayaller boşa gitti anlayacağınız. Üstüne üstlük bir de eve dönünce kupamı almadığım için ailem başka yerlere gittim sandı (fotoğraflarda da hep bir köşede ağladığım için yoktum) hayatımda onlara hiç yalan söylemediğim halde demedikleri laf kalmadı, inanmadılar. Ardından yine suçlu ben oldum, beni psikiyatriste götürecekler haftaya. Kafayı yemek üzereyim.

Nerede spora tam destek, sporcunun yanında olan anne babalar. Üstelik benim annem de babam da öğretmen olacak bir de. Toplumumuzun son hali bu işte. Eğer bu olaylar olmasaydı büyük ihtimalle şu an milli takım kampında olacaktım...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• pes etme tekrar dene şansını başarana kadar

1|0
    0|0
    • 1 aydır ikna etmeye çalışıyorum ama artık dayanamıyorum o kadar lafa, her gün ağlamaya

• ağlama sen zaten belli bir başarı düzeyine gelmişsin reşit değilsen reşit olduğunda karışamazlar. eğitiminle sporunu dengede tut. mesela besyo okuyabilirsin üniversite için

En İyi Kız Görüşü

• Senle gelselermiş madem bu kadr güvenilmezlik olurmu hiç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ulan bu toplum baskısı senin gibi taze beyinleri saldırıyor. Ne kadar yetenekliymişsin. Bir de erkek olsan yine kurtaramazsın kendini. Aile bu saçına tırnağına zarar gelse canı bedenden çıkar.

1|0
    0|0
  • üsendim

0|0
    0|0
  • Yaşasın cahillik MK herkesi yakıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...