Ev işlerini sabah mı yapmak daha mantıklı gece mi?

arkadaşlar ben yalnız yaşadığım için bütün ev işleri bana kalıyor sabah 10 akşam 7 çalışıyorum işten çıkınca yemek yiyip eve geliyorum çok yorgun olmuyorum aslında. ev işlerini gece mi yapsam daha iyi olur sabah mı?

• sabah
    60% (9)73% (8)65% (17)Oy Ver
  • gece
    40% (6)27% (3)35% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Benim tavsiyem akşamları çamaşır ve ütüyü hallet sabahda biraz erken kalkıp temizliğini yap. İşe giderken evini temiz bırakırsın gelince yorgun olunca dinlenirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Süpürgeyi gündüz vakti yaparsın. Diğer işleri gece yapabilirsin. Çamaşırları akşam makineye atarsın, yatmadan önce çıkartır asarsın. Bulaşıklarıda gece atarsın, sabah kapağı açar gidersin işe.

0|0
    0|0
  • kesinliklşe sabah tabi akşam yemeğini toplamak ve buılaşık hariç

0|0
    0|0
  • ev işinin zamanımı olur zamana vuran pasaklıdır

0|0
    0|0
    • sen ailenle mi yaşıyorsun?

• ayrı evim var kışın ailem yazın yanlız?

• ev işlerini annen yapıyor o zaman. senin bana laf söylemeye hakkın yok. konuşma bitmiştir daha fazla yazmayınız

• Geceye bisey kalmamali gece dinlenme vaktidir cayini yaparsin tvnin karsina gecer cekirdek citlersin ammada guzel anllatm he

0|0
    0|0
    • keşke sadece kızlar cevap versin seçeneğini işaretleseydim. ev işiyle yakından uzaktan alakası olmayan erkekler bana öğüt veriyor :(

• Bu oyle bisey degil ama sen bana sunu nasil yapayim demiyorsun ben hangi saat is yapayim diosun bende diyorum ki sabah gunduz insanin enerjisi olur yapmasi daha hafiftir butun dunyadaki insanlar niye sabah gunduzleri ise gidiyor otur bir dusun ostersen cok zekisin ya

• Hıı tamam neyse yazma artik

• Sabah daha iyi yardım gerekirse seslen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sabah yap. Ne olur ne olmaz belki iş çıkışı misafirin gelir hazırlıksız yakalanmış olursun. Temizleyip öyle çık zaten eğer gece temizlersen sabah yine dağılıyor

0|0
    0|0
  • Sabah daha güzel :D

0|0
    0|0
  • Aksam süpürge açılmaz. Onun dışındaki tüm işler istenilen saatte yapılabilir

0|0
    0|0
  • Sabah

0|0
    0|0
  • Sabah yapmak daha mantıklı akşam süpürge yaparsan rahatsız olabilirler

0|0
    0|0
  • Gece yapmak en iyisi sabaha hazır olur

0|0
    0|0
  • Saat 10dan sonra elektrik daha az geliyo

0|0
    0|0
    • :) biliyorum

• Ben genel olarak gece yapıyorum işlerimi tabi komşuları da rahatsız etmemek lazım 😊

Yükleniyor...