Sitede kendini yakışıklı sanan beyler neden cevap yazmıyor 😊?

Bir kişinin görüşünü okumuştum. Şarkı ismi yazmıştı. "O şarkı kime ait" diye yorum yazmıştım. Cevap da gelmedi. Neyse beyler yorum yazdık diye hemen yelkenleri suya indirmedik, bilin istedim. Yapıyor musunuz böyle şeyler 😑

1|3
19|66

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle cevap vermeme işini kızlar yapıyor. Pekte tınımda değil ama erkek mesaj atınca abazan damgası yiyor genelde o yüzden atmıyoruz. Şurada tanıştığım kızların hiçbirine ben mesaj atmadım. Egodan mı asla hayır. Abazan damgası sapık damgası yemeye musait hele birde konuşmak istemeyen olursa iyice çileden çıkıyor insan.

1|0
    0|0
    • Yaa kiyamam çok içlenmişsin 😇 ben hiç kimseye sapık ya da abaza gözüyle bakmıyorum. Önyargı kötü bir şey

• Ahahaha içlenmek mi :D Mesele birkaç vajina düşkünü yüzünden tüm erkeklere sapık gözüyle bakılması yoksa ks den arkadaş kazanmışım kazanmamışım çokta önemli değil, he gerçekten ciddi arkadaşlarım ve dostluklarım var orası ayrı başım gözüm üstüne :))

• Anladım 😊

En İyi Kız Görüşü

• Boşver banada çok mesaj atan var cvp vermiyorum senin intikamin olsun oda 😄

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Hep siz mi yapacaksınız :D

4|3
    0|0
  • Öyle normal bir yoruma cevap vermemenin bu konuyla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Tamam erkeğin egolusu hiç çekilmez burası doğru ama ne biliyim alt tarafı şarkı sormuşsun. Muhtemelen görmemiştir. Aksi halde neyin kafasını yaşadığını anlamayı ben de isterim :D

1|0
    0|0
  • valla bazen ruh halime göre.. cevap yazmıyorum görüşlere
    bazende yazarım bu benim yakısıklı oldugumu degil dengesiz oldugumu gösterir:)

1|0
    0|0
  • Kim üzdü Bu Gizli kullanıcımızı :)

2|0
    0|0
  • yok estağfurullah olur mu öyle şey

1|0
    0|0
  • Cool olma peşinde ler.

1|0
    0|0
  • Biz çirkinlere yazin sizde 😅😅😅😅

1|0
    0|0
    • Görüş yorumu yaparken güzel/çirkin ayrımı mı yapıyoruz da 😅😅

• Yorum yazarken "bakiyim profile, yakışıklıysa öyle yazıyım" diye düşünmüyorum heralde 😄

• Oyle yap bundan sonra 😅

• Yelkenleri suya indirmekle ne alakası var ? Kusura bakmayın da sizde de problem var. Yorum yazdım cevap yazmadı tamam kesin basit olduğumu düşündü ya da yelken indirdiğimizi felan bu nasıl mantık? Birincisi cevap yazmak zorunda değil 2. Cevap yazmadı diye takıntı yapmana gerek yok. 3. Yakışıklı güzel olayına buradan nasıl girdin? 4. İnternetten arat bul madem o kadar merak ettin şarkı sözleri illa ki vardır ya da ismi felan. 5. yok müzikse shazam diye bişey var bu kadar niye triplere girdin harbi :D Ne kadar basit ve küçük şeyleri uğraş edinip de saçmalıyonuz harbi bu kadar düşürdünüz seviyeyi yorum yaptım cevap vermedi aaa yelkenler indi mi acaba bak bak bak :D :D Acayipsiniz vallaha hayırlı günler.

0|0
    0|0
    • 1. si çok merak ettim
      2. si takıntı yapmadım sadece gözlemlerim bu yönde
      3. sü profiline baktım fotosu var ve büssürü takipçisi olan popüler biri 😄
      4. sü "carry on" isminde bir sürü parça var 😊 aradım internetten
      5. si tribe girmedim, bunlar gerçekler.
      Seviye nasıl düşüyor tam olarak onu anlamadım hadi neyse hayırlı günler. ☺

• Neyse beyler yorum yazdık diye hemen yelkenleri suya indirmedik, bilin istedim..

bu kafan ve dusunce tarzin yuzunden yanlizsin iste..!

1|0
    0|0
  • egoist diyelim :D

1|0
    0|0
  • Kızlar yapıyor bunu bence 😃 erkekler binde bir yapar kızlar ise yüzde 50

0|0
    0|0
  • Durduk yere cevap vermemezlik yapmam.

1|0
    0|0
  • Yazdın da cevap vermedik mi? :)

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem öyle şeyleri, bir kız adam yerine koyup yorum yapmışsa adam gibi cevaplarım.

1|0
    0|0
  • Ahahah😂takilmanbacimc bosver burdakilerinn hepsi dotu havada kendilerini binhaltmsaniyolar 😂

1|0
    0|0
  • çok egolu insanlar var bu sitede o tarz..:))

1|0
    0|0
  • neyi yapıyormuyuz... anlamadı ben :)

1|0
    0|0
  • Yapanlar üzerine alınsın 😊

1|0
    0|0
  • Asla egoist değilim

1|0
    0|0
  • yok töbe

1|0
    0|0
  • Görmemiştir belki tribe girme hemen

0|0
    0|0
  • Cevabı yazar geçerim kim ne yorum yaparsa kalır öyle. İstersen dene bak aşkım oysss yerim seni de mesela.

0|0
    0|0
  • Yakisikli miyim bilmiyorum ama ben herkese duzgun cevap vermeye calisiyorum elimden geldigince.

0|0
    0|0
  • Yok yapmam.. Adam gibi olana cevap yazarım. Densiz olanı ciddi almam o zaman cevapsız bırakabilirim.

0|0
    0|0
  • Zaten ''Sarkı kime ait'' diye sorudan umut alanlar varsa g. o

0|0
    0|0
  • Bazen yapıyoum bazen yapmıyorum. Ruh halime göre değişiyo açıkcası.

0|0
    0|0
  • Belki bir sebebi vardı

0|0
    0|0
  • ben hep öyle yapıyomda sen bayağı hırslı çıktın yokluk hat safada galiba sdfsd :D

0|0
    0|0
  • hayır mümkün olduğunca cevaplarım

0|0
    0|0
  • kime selam verin yazmadı sana

0|0
    0|0
    • Yok selam vermedim mesajla falan da rahatsız etmedim. Sadece yazdığı şarkının kime ait olduğunu sordum. Cevap gelmeyince profiline baktım ki büssürü kız erkek takipçisi var. Hımmm meğerse bundanmış dedim 😌

• Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...