Evlenen çiftlerin balayı yapma isteği ihtiyaçtan mı yoksa olmasa da olur olarak mı görüyorlar?

Evet kimine göre ihtiyaç; kimine göre olmasa da olur ; ben olmasa da olur diyenlerdenim.
peki sizler...

0|2
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• ya imkanın varsa yapmak gerek ama imkan yoksa illa yapalım demenin manası yok
    ayagını yorganına göre uzatmalısın
    balayına çıkmaz yaz tatiline gidersin:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• olmasa da olur, ben şahsen evlensem balayına çıkmak yerine evde kocama sarılır uyurum 1 hafta ama tabi tercih meselesi 😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Gelen giden olmadan bir tadını çıkartmak herşeyin erkek için başka amacı kız için başka 😂

1|0
    0|0
  • Tabi ki olmasa da olur.
    Ancak maddi durum ve zaman sıkıntısı yoksa, balayı tadından yenmez. Çiftler ilk günlerini dolu dolu yaşayarak birbirlerine odaklanabilirler.
    Ayrıca o süreçte getir götür ile uğraşmamak için de, balayı uygun bir tercih gibi görünmekte.
    Tekrar söylüyorum, maddi anlamda sıkıntı yoksa olur bunlar. Ama sırf gösteriş için, "Şükran teyzenin gelini balayına gitti. Biz niye gitmiyoruz , banane ben de balayına gidecem" gibi yaklaşımlar, zarar verir evlilik öncesi ilişkiye.

1|0
    0|0
  • İhtiyaç değildir olmazsa da olur ama ufak bir tatil olarak düşünürsek 1 hafta kadar iyi gelecektir düğün arafesindeki stres ve yorgunluğu atmak için.

1|0
    0|0
    • şu paylaşımı dikkatli okuyup cevap yazanlara şimdiden teşekkürler...

• Karım olursa, belki rahat hissetmek isteyebilir, farklı ortamda olmak her iki kişi için farklı bir fantazi olabilir bilemiyorum. Yaşamadan bilinemez diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Bence olmasa da olur. Düğün yapma nikah yap. Düğüne harcadığın paraya en kral otelde tatil yap ^^

1|0
    0|0
  • olmasada olur

1|0
    0|0
  • biraz ekonomik güçlede alakalı ama iki gönül bir olunca samanlık seyran olur sonuçta

1|0
    0|0
  • Ozentilik

1|0
    0|0
  • adetten herhalde. bende anlamış değilim mantığını

1|0
    0|0
  • Rahatsiz edilmemek icin

1|0
    0|0
  • artık olmazsa olmaza büründü eskiden yoktu böyle şeyler

1|0
    0|0
  • bence zevk
    böyle şeyler ilişkilere güç katar

1|0
    0|0
  • Olmasn canm mesele yalnz kalmaksa kendi ewim en iyisi 😉

1|0
    0|0
  • Birlikte güzel vakit iyidir ama olmasada skkıntı yok

1|0
    0|0
  • Paran varsa yaparsın ya yoksa bakarsın.

0|0
    0|0
  • Olmasa da olur derdim. Ama sonra fark ediyorsun ki o rahatlığı ve şansı bir daha yakalayamıyorsun.

1|0
    0|0
  • Bal ayı nedir ya gelin bal damat ayımı oluyor

1|0
    0|0
  • @macaska007 ihtiyaç neye göre ne anlamda? seks içinse ev var zaten aama bence hoş bir anı güzel rahat günler geçirmek için yapılıo ve balayında yapaılan herşey çok aşkla ve güzelce olduu içinde erkek ve kız içinde unutulmaz oluo. bence parası olan yapmalı kesinlikle.

0|0
    0|0
  • para tuzagı hep israılın oyunları bunlar

1|0
    0|0
  • evlilik koşuşturmaları ve stresi çiftleri yorduğu için ben ihtiyaç olarak görenlerdenim. tabii ki imkanlar dahilinde yoksa kötü bir balayı evliliği bile bitirebilir :))

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ihtiyaç, hatta ihtiyaç ötesi.

0|0
    0|0
  • Olsa iyi olur

0|0
    0|0
  • Aslinda olması gErek bir hafta bile olsa baş başa eğlence seks her şeyi rahatca yapmak için

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• olmasa da olur. herkes yapıyor dıye bızde mı yapacagız. herkes kafasına kesesine göre takılsın.

2|2
    0|0
  • 10 yıl önce ilk evliliğimde yaptım.. yine evleneyim yine yaparım.. düğün yapıp milleti mutlu edip eğlendireceğim paraya kendim eğlenmeyi tercih ederim..

0|3
    0|0
  • Ben de isterim o koşusturmadan sonra cidden yorgunluk atmak için iyi bir firsat

1|0
    0|0
  • Olsun..3-4 gün falan denize 4-5 karadenizde yaylada

1|0
    0|0
  • Yasim 30 olduğunda bende böyle dusuncemm hheralde :/ @necolay__

1|0
    0|0
  • olmasada olur şart değil

1|0
    0|0
  • Bence guzel bir baslangic icin kesinlikle olmali ( eger imkan varsa tabi)

1|0
    0|0
  • Olursa iyi olur. . Farketmez

1|0
    0|0
  • Bence tamamen gösterş ne ihtiyacı olabilrki aynı şeyi evdede yapabilirler :)

1|0
    0|0
  • Olmasada olur. Böyle bir hatıra neden olmasın ama 1 kez olacak 😊

1|0
    0|0
  • bazıları olmasada olur diye bakar bazıları ilk tatilim hem ihtiyaç hem millet laf etmesin diye gider

1|0
    0|0
  • Ihtyica

0|0
    0|0
  • Degisir

0|0
    0|0
  • Dugun olmasin diyenlerdenimm peki dugun ihtiyac midir?

1|1
    0|0
Yükleniyor...