Çok fazla ara verdim eskiye dönebilir miyim?

Merhaba arkadaşlar. genelde böyle demem ama burdaki birkaç kişiyi sevdim o yüzden belki onlarda okur. herneyse kötü bir dönemden geçtim bitmesine çok az kaldı hissediyorum. Çok kötü şeyler yaşadım ve daha küçüktüm arkadaşlarımdan ayrıldım çevremden yaşadığım yerden ayrıldım yalnız kaldım asosyal oldum psikolojik olarak çöktüm ergenliğim çok ağır geçti özgüvenim düştü birdaha eskisi gibi olmadı psikolojim bozuldu herşeyi saldım babam silahla çenesinden vuruldu ( ayırmaya gittiği bir kavgada çok şükür şu an iyi) ailemle aram iyi değil arkadaşım yok kendime bakmıyorum umursamıyorum salıyorum çoğu zaman öyle boktan yaşıyorum işte. çok fazla ara verdim
kendimi nasıl toparlayabilirim nasıl tekrar ayağa kalkabilirim yardım eder misiniz?

Güncellemeler:
Uzun uzun yazdım defalarca ama kimse okumadı böylesi daha iyi kısa ve net.

bu arada kötü dönem dediğim 12 yaşımdan sonra başladı. şu an lise son a geçtim 18 im ve İnşAllah biticek yakında.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Herşey bitti hayattan bıktım yaşamak istemiyorum dememişsiniz hiç değilse. Bence güçlü birisiniz. Kendinizi biliyorsunuz. Belki uzman bir destek olmak da işe yarar

0|1
    0|0
    • çünkü umudum var lise sonda eski şehrime dönebilirsem son seneyi orda okumayı düşünüyorum okulda eski çevremden çok arkadaşım var çevre de aynı belki eskisi gibi olmaz kesinlikle olmaz ama kendimi bundan kurtarabilirim

• lise son da oraya giderek o okula. ailem burda yaşamaya devam edicek ben yurtta kalıcam, benim için sorun değil hatta benim için daha iyi, özgürlük.

• Yaparsınız güçlüsünüz çünkü. Ve hayattan bunu gerektiriyor işte

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalkarsın sen ayağa yeter ki bunu gerçekten iste senin ayağa kalkman için kimseye ihtiyacın yok sen güçlü birisin sen nasıl düştüysen öyle kalkarsın önce dur bir düşün nerde eksilerin var neden var bunların cevaplarını bulduğun zaman o eksileri artıya çevirme zamanın gelmiş demektir kendine inan bu yaparsın bende sana inanıyorum başarabilirsin bunu 😊

0|1
    0|0
  • bence iyi bir arkadaş edin herşeyını anlatabılrdiğin seni butun kusurlarına rağmen dinleyen. inan iyi geliyor. eve kapanma tekte olsan çık gez bak gör eğlen . bende aynı dönemden gwçtin hala içinde olduğumun farkındayım atlatamadım da ama biticek

0|0
    0|0
  • İşe girip calısarak ve aılene destek olarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir işe gir kendi paranı kazan mücadele et , iş çevrenden arkadaş edin erkek kız farketmez sosyalleş herşey düzelecek merak etme

0|0
    0|0
  • Üniversite düşünüyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...