Bu yazıyı asan patron hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir arkadaşımın işyeri sahibi bu yazıyı tuvalet kapısına astırmış. Kapitalizm neyereye kadar?Bu yazıyı asan patron hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• deşifre eilmesi gerektiğini düşünüyorum. insanlıktan nasibini almamış parateist paraya tapan biri diyebilirim...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kapitalizmle alakasi yok bunun. kendimden ornek vericem, sevgilim varken gun icinde eger telefonda tartisiyorsak aksama gorusunce konusuruz diyip asla kapatmaz. mesai bitimine kadar bagrisir telefonda cozmeye calisirdik. ulu orta konusamayacagimiza gore tuvaletler iyi birer meskendi. sevgilimin mesaisi bittiginde ondan vardiyayi devralan kisiye hem sevgilimin yapmadigi is hem kendi isi kaliyordu. yani bu haksizlik. sen orda cis bahanesiyle saatlerce wcde takilacaksin telde yerine gelen senin islerini de yapacak. oyle bir dunyayok.
    ben patrondan yanayim.

0|0
    0|0
    • Bence sevgilinin yaptığı yanlış. Hep bu tarz kişiler yüzünden oluyor bunlar. Kulaklıkla konuşmayı senede sorun olmaz. Sigara içen de sigarasını molada içse sorun olmaz. Ya da kökten çözüm sigara içeni baştan işe alma. Telefonları da girişte güvenliğe teslim ettir.

• sevgilimin iste gosterdigi tutum benim reelimi etkilemez ilgilendirmez de. patronun neden hakli olacagini ornekledim sadece ben. sevgilimi kotu adam yapmiyor bu. ben de daha iyilerini haketmiyorum bir ustunlugum yok kimseden.
      zaten de ayrildik birlikte degiliz. ama bu ona b.. k atacagim anlamina gelmiyor tabii. tesekkur ederim.

• Gerçekten senin gibi harbi kızlar çok az. Asıl ben teşekkür ederim.

• Psikopat cimri biri

0|1
    0|0
  • Abartmıs okadarda deıl ama kısmende haklı lavaboya gıdıp yarım saat gelmeyen ınsanlar var dıger calısanların hakkına gıren

0|0
    0|0
  • 🙏🏻🙏🏻 sukur allahimmm

0|1
    0|0
  • Yok artik ya

0|0
    0|0
  • burada asla calısmam ben bu ne lan sıcma saatimizi de mi siz belirliyosunuz😄

0|1
    0|0
  • Saçmalıga bak

0|1
    0|0
  • töbee deli mi ne

0|0
    0|0
  • Millet tuvalete gidiyorum diye kaytariyor. Hakli adam.

0|0
    0|0
  • Aşılan dakikaları patronun odasında değerlendireceksin en doğrusu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Adam haklı. Ben bile bazen iş saatlerinde yalandan tuvalete gidiyorum, tuvalletten gelene kadar oraya buraya takılıyorum. :D

0|1
    0|0
  • demekki millet tuvalet diye gidip oturuo orda vakit geçiriyo.

0|1
    0|0
  • Ya ben çalıştığım birkaç yerde gününün yarısını tuvalette geçirenler gördüm biyerde patron da haklı ama 5 dk ne arkadaş biraz fazlaca abartmış

0|1
    0|0
  • Katılıyorum da birçok yerde görüyorum adam elinde telefonla tuvalete bir giriyor, 20 dakika. Sorun yaşamasa yazmazdı herhalde.

0|1
    0|0
    • İsveren olmayan burda insanlar anlamiyor bunu

• @Mrstouts abi bende işveren değilim ama çalışanların da empati yapması lazım. hiçbir işveren de zorda kalmadan böyle bir şey yazmaz.

• Tabiki dostum isveren isci cikarma taraftari degildir. Bu yazida tamamen caydiriicilik icindir.

• Haklı çünkü bazı işçiler sigara içmek için wc'ye kaçıyor.

0|1
    0|0
    • Benim 18 tane iscim var bunlar gunde 10 dakika tuvalete gitse aradan 5-6 tanesi fazladan gitse gunde 4 saat iş kaybi olur eee bize yazil gunah degilmi

• @Mrstouts aynen öyle dostum bizim insanımız olaylara sadece kendi açısından bakıyor.

• Kapitalizmle alakasi yok tuvalete gidip 15 dakika gelmeyen var bu hastaligi olanin disinda bisey bana hastadir yok ishaldir onu bunu deme ben is yeri isletiyorum adam gunde 10 ker tuvalete gidiyor 3 dakkadan 5 dakkadan ne kdr sure oldugunu anlarsn ztn 7 saat is yapacak 1 saati de Ole gittimi 6 saate 75 lira para mi vereyim? İsveren ne yapsin is yerini kapayim calisanlarda isssiz bende rahat olayim dimi

0|0
    0|0
  • bunu tespit etmesi için tuttuğu personelin maliyeti, diğer maliyete denk gelir

0|0
    0|0
  • Bu ne arkadaş ya. Çalışanlara resmen saygısızlık.

0|0
    0|0
  • Kesin AKP'lidir.

1|0
    0|0
  • Bence adam haklı herkes kaytariyor çok adam 1 saat tuvaletten cikmiyor öğle yemeğinde tuvalete gitmio zil çalıyor tuvalette mesai basladimi kapitalizm ile alakası yok

0|0
    0|0
  • adam haklı, günde 10 defa helaya giden bir milletiz. yemek paydosundan 5 dakka sonra çay paydosundan 1 dakka sonra elimize sigaramızı alır helaya gideriz

0|0
    0|0
  • komedi :)

0|0
    0|0
  • Kaytaran çalışanlar adamın canına tak dedirtmiş. İşçinin hiç mi suçu yok.

0|0
    0|0
  • bu yazıyı gördüğüm gün istifayı basarım beklemem

0|0
    0|0
  • O zaman patron benden kestiğiyle yeni bir lavabo yapar 😂😂😛😛

0|0
    0|0
  • böyle birşey yapamaz

0|0
    0|0
  • dk başı ne kadar kesecen diye altına kalemle yazamadınız mı

0|0
    0|0
  • Yazana değil de yazdıranlara bakmak da gerek. Çalışanları iş ortamını görmek isterdim :)

0|0
    0|0
  • İnsanlıktan Nasibini Almamış HAYVAN Denilirr

0|0
    0|0
    • İnsaliktan nasibini almayan kim onu ogren her isvereni bir tutma insan gibi konus edepsiz yas 30 olmus daha nasil yorum yapicani bilmiyosun sen belki gunde 10 kere lavaboya gitmeyeblrsn sana bu yazo tuhaf gelebilir ama oyle biri oldugu zaman gerekli olabiliyor !!

• İşveren Haklıdır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...