konu gerçekler olunca kimse soruma cvp vermek istemiyor galiba herkes bir o kadar gamsız gerçekler çok mu acı geldi?

0|2
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya ile baş başak kalırsan ve ALLAH'ı unutursan evet gerçekler çok acı. Oysa her anımızda imtihan olduğumuzu, darlıkta ve genişlikte, unutmazsak ve O'ndan ümidimizi kesmezsek her şey yerli yerine oturuyor ve şu dünya insanı o kadar üzmüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanlar işine geleni yaşar aslında farkında olsalar bile bugünü yaşamaya bakar acı gerçek bile olsa aleyhine çevirir kendini mutlu etmek için türlü yalanlar ile oyunlar oynar. Sen her ne kadar gerçekleri sunsan bile insanoğlu işine gelmiyorsa gelir geçer umurunda olmaz o nedenle sen doğrundan eminsen kendinden eminsen bundan şaşma kılavuz oldum gösterdim de geç alıp almamak görüp görmemek karşındakine kalır bu kadarda kendine dert etme zaten zamanı geldiğinde er ya da geç doğrular karşısına çıktığında her şeyi anlayacak görecek.

0|0
    0|0
  • Gercekler iyidir.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Gerçek acıdır. Baklava tatlı. O zaman baklava gerçek değildir. :D

0|0
    0|0
  • Yerine göre..

0|0
    0|0
  • malasefff

0|0
    0|0
  • gerçekler acıdır. biber de acıdır. o zaman biber gerçek midir?
    pardon konu neydi? :)

0|0
    0|0
  • Bazı gerçekler acıdır yalanlar zehirli bal gibidir...

0|0
    0|0
  • Ben o tur sorulari cevaplamaya calisirim burda , bilemesemde arastirip yardim etmeye calisirim. Gerceklerle yuzlesme tarafiyim ben

0|0
    0|0
  • duruma göre

0|0
    0|0
  • Gerçekler acıdır ama sağlam tutar güçlü durursun

0|0
    0|0
  • Gercekten gercekler cok acı..

0|0
    0|0
  • Acı ki ne acı insanlar Gerçekleri konuşunc moralleri bozuluyor.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazilari

0|0
    0|0
  • gerçekler insana fena koyuyo

0|0
    0|0
  • Evet acidir malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...