Yapılan herşey eninde sonunda ortaya çıkmicak mı?

Etrafımda insanların birşeyleri gizleme çabaları veya yalan söylemek eşi dostu kandırıp hiç bişy yok gibi davranmak aldatmak dedi kodu gıybet vb. Şeyler bu aralar çok fazla görür oldum sanki dünyanın sonu yokmuş gibi herşey yanına kalacakmış gibi gamsız yaşayanlar var yapılan herşey yemülkıyamede gün yüzüne çıkmicakmı herşeyin intikamı alınmick mı bu rahatlık niye nası bu kadar rahat olabiliyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu arada tepki toplamak istemiyorum inanmayanlara sözüm yok onlar zaten inanmıyor sözüm müslüman geçirenlere

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan dinden uzaklaştıkça bu tip sorunlar baş gösteriyor maalesef. Ne zamanki elden ayaktan düşüyor ya da ihtiyarlıyoruz ve ölüm kapımıza dayanıyor işte o zaman ahlar vahlarla yüklü kelimeler kuruyoruz. İş işten geçmeden pişman olup doğru şekilde yaşayanlardan oluruz inşALLAH.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla yüzsüz arsız suratı kızarmayan insandan herşeyi beklerim ben :D konuş kız konuş namım yürüsün yaz ınstagram hesabına

0|0
    0|0
    • hani bir söz varya Konuş kız konuş namım yürüsün diye iyi kapak olur hesabı dedim yaz istersen netede kötü bişey degil meraketme sinirlisin sen sanırm alıgılayamadın o yüzden sakinnn ramazan ayındayız zaten

• Hayır tatlım sinir değil demek istediğini anlamamıştm açıklama için teşekkür

Erkekler Ne Diyor 5

• Çıkmayacak

0|0
    0|0
  • İnsanlar çiğ süt emmiş

1|0
    0|0
  • Rahatlar çünkü dunya telasesi derken unutuyorlar. Bizlerde öyleyiz. Herkesin bir gunahi var ve unutuyor. Yoksa tabiiki bunlsrin hesabi sorulacak

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...