Kızla aram bozuldu. Kim haklı sizce?

Kız arkadaşımla ( sevgilim değil yakın arkadaşım) avm de takılıyorduk filan. Sonra bu bir mağazaya girdi. Bir elbise denedi bana da sordu işte bak nasıl olmuş sence diye. Bende dedimki bacaklarını kalın göstermiş sanki bacaklar bağımsızlığını ilan etmiş dedim. Sonra güldüm filan işte. O da birden çok mu komik deyip elbiseyi değiştirip bişey söylemeden gitti. Yani ben şaka olsun diye demiştim. Hay demez olaydım. Hayır zaten güzel bir kız niye bu tarz bişeye alındı anlmadım. Şimdi konuşmuyor benimle.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ağacı keserler ve gövdesini küçük parçalara ayırırlar ya heh iste onlardan bir farkın yok kardes sori

0|1
    0|0
    • en ufak şeye niye alınıyor bu kızlar anlamıyorum.

• O da bana arada takılıyor o zaman bende alınayım. Ne bileyim bana saçma geliyor. Kaldıki zaten kimsenin kısıtıyla dalga geçmem. Oradaki amacım tamamen şaka yapmak. Zaten elbise yakışmıştı yani. Tepkisi şaşırttı beni.

• Dogrudur bilemiycem orda degildim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İyi olmuş sana..-.-

0|1
    0|0
    • Niyeki yani şaka da mı yapmayalım 😒

• Ulan hassas işte anlaşılan. Ya da kalın göstermiş demen baya dokunmuştur ne bileyim.. Özür dile, tatlıya bağlansın bu iş.. Ya da o elbiseyi sen al, 'Bu sana çok yakışmıştı, ben ufak bir şaka yapmıştım' de. Ne bileyim ben, anlamam pek..- z

• Neyse tamam elbiseyi alma fikri iyiymiş bunu yapıcam. Teşekkürler.

• kırıcı olmuş kırılmış demek ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...