İc ice girdik farkindamisiniz?

Ne ozel yasam kaldi ne gizlilik bu kadar kolay elde edilen seyler yuzunden yoldan sapmak cok kolaylasti yok elin ulkesinde sevisen ciftler yok evinden yayin yapan kizlar yok internette binlerce fotolar isimiz cok zor sapitmamak icin bende baktim yalan yok ama bizi o yone ceken detay cok sonumuz kotu ve tehlikeli

Güncellemeler:
Tesekkurler yanliz olmadigima sevindim tek tavsiyem cevrenize bu durumu anlatin kabullenmeyin bu yozlasmaya karsi durmaya calisin evet ben kacar elveda ks...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar ruhsuzlasti , insanliklarini kaybettiler. Kadınlar süslenip kendilerini pazarlama derdinde erkekler daha çok kadın satınalma. Tepkileri sanallaştı, gözünün önünde kadın dovseler twetterdan kinarlar. Kahpeligi normalleştirme derdindeler. Türk insanı namuslu ve mert olur , bu faydasız otlar ne zaman turedi bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kıyamete yaklaştığımıza göre kötüleşmeye devam edecek. kaçınılmaz son...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• pevenk dostum seks sevismek ınsnaın hakkıdır dogasında vardır buraya gelıpde yargılama sneın elınde olsa sende becericen onune gelen kadını

0|0
    0|0
  • hiç sorma kardeşim ya bir kaç yıl sonra git ötede otur biz çocuk yapacağız diyecekler. yazık gerçekten çok yazık.

0|0
    0|0
  • bu konuya kimse yazmaz ustaa meme yok mu bacak troll geyik penis sen onlardan anlat burdakilere

1|0
    0|0
  • Farkındayız.

0|0
    0|0
  • Ülke sapıttı kıyamet yaklaşıyor azizim geri dönüşü yok artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...