Sizce ne yapmalıyım?

Geçen hafta doğum günümdü. bir arkadaşım iki gün öncesinde o gün okula gelmem için ısrar etti. Ben o gün kendimi okula gitmemek üzere ayarlamıştım ve açıkçası sebebini bile bile bu konuda böyle ısrarcı olması çok saçma gelmişti. Aradım konuştuk. Bana kızdığını söyledi. Mesaj attım soğuk soğuk cevap verdi ben de bir daha yazmadım. Normalde sık sık mesaj atardı. Aradığında en azından çıkışta gitmemi hediyemi alıp hemen dönebilceğimi söyledi. Bu tür şeyler bana fazla ters ama ya. Cuma günü, zorunluluk, görüşcez. Bu hiç mi hiç içimden gelmiyo. Çünkü beni mutlu etmek isterken ne kadar üzdüğünün farkında değil. Sadece bu sebepten ötürü bir haftadır konuşmuyoruz. Açıkcssı yarın hediyesini almak bile istemiyorum. Bu çok sert olcak biliyorum ama benim yapım bu. İstediği saçma bir şeyi yapmadım diye... Oysa ben o benimle ilgilenen bir çocukla tanışmaya gittiğinde bile ağzımı açıp bu konuyla tek kelime bile etmedim üstelik benim de ilgim olmasına rağmen onun destekledim. Neymiş efendim bir erkek için değmez. Ama ne oldu? Geçen sefer de bana bayıla bayıla anlattığı başka biri hakkında gerçek düşüncelerimi söylediğimde bana döndü ve "Doğruyu söyle sen onu kıskanıyosun."dedi. Benim onunla tanıştırdığım en yakın arkadaşımla birlik olmuş ve benden bir şeyler saklıyomuş. Rastgele öğrendim. Ben artık gerçekten onu sevmediğimi hissediyorum. Sadece okulda ilk arkadaşlarımdan ve ona alıştım bu kadar. Şimdi ne yapmalıyım? Yarın hediyesini mutlaka getircektir. Onu kırmak istemiyorum ama almak da istemiyorum. Ve eskisi gibi olmak da... Gerçi eskimizi de okudunuz ya işte. Ona göre bir şey yok tabii. Salak biriyim ya hiçbi şeyin farkında değilim. Beni övmesinin yanında sürekli yüzümde, vücudumda ve insanlarla ilişkilerimde kusurlarımı araması da cabası.

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• hayat zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...