Kapat

Siteye Ramazan gelmemiş?

Oruç bozacak cinsten +18 paylasimlardan geçilmiyor. Arkadaşlar bu kadar mi meraklı bu kadar mi nefissiz bu kadar mi iradesiz bu kadar mi arsız bu kadar mi imansiz bir milletiz biz?

sizin bu edepsizliginizin hayasizliginizin sebebi nedir? Sormadan edemiyor insan? Sizi babaniz mi emzirdi? Anneniz mi yok? Peceteden kendi imkanlarımızla mi turediniz?

6|7
11|38

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığın doğru bir tespit hatta çok doğru lakin her zaman (ben de dahil) görebileceğimiz hataya bir noktada sen de düşmüşsün sanki.

Evet, sitedeki birçok kişi her yer de gördüğümüz bahane olan " insanlar özgürdür, istediği gibi yaşar" şeklinde modern uyanık geçinen cahillerin bahanesinin ardına sığınıp saygı ya da edepten uzak olduklarını her fırsatta gösteriyorlar.

Bu durum da tıpkı senin gibi benim ve birçoklarının sinir uçlarına dokunabiliyor. Çünkü yapılanların hepsi hem kendilerine hem başkalarına hem de maneviyata zararlı davranışlar.

Fakat lafı en başta söylediğime getireceğim tekrar. Ne kadar kızsak da ne kadar bu tür saygıdan ve hayadan uzak davranışlara karşı tahammül sınırlarımız zorlansa da sanırım bu ayın hürmetine bağlı olarak daha sakin ve ağırbaşlı ifadeler kullansak belki daha iyi olur. En azından kendi iç dünyamızın hassasiyetinin bir kızgınlıkla zedelenmesini özleriz.

Tekrar edeyim, yanlış anlaşılmasın bu yazdıklarım ben de aynı hataya çok kere düşüyorum sinirlerime hakim olamayıp yüksek perdeden konuşuyorum ve bunları senin hassasiyetini gördüğüm için dile getiriyorum...

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum yavrum aynen. :/

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• Bende cinsellik konu etiketi aylardır kapalı ikiside kapalı. daha sonradan nasılım konusunuda kapattım. sonradan diğer konu kısmı var onuda kapattım. kapata kapata konu kalmadı sımdı hic görmüyorum cinsellkle iligili soru. sadece sabah bir tane gördüm kızın biri popom nasıl dye soru atmış toplum ve sosyal ilişkilerdeydi galba soru girdim soruyu şikayet ettim cıktım.

1|1
    0|0
  • sen gerekeni söylemişsin bana diyecek bir şey bırakmamışsın tamamen katılıyorum dediklerine...

1|0
    0|0
  • konu engelleme seçenegi varken bu isyan nedir anlamıyorum

2|2
    0|0
  • Oruç tutmuyorum ama yine de sapık değilim Haziran fena çarptı gençleri sanırım

1|0
    0|0
  • Abaza her zaman abaza kanks

1|0
    0|0
  • Cinsel takibi kaldir o zaman

2|0
    0|0
  • her insan kendinden sorumludur bukadar agır konuşman ne gerekki, sanane yani

2|0
    0|0
  • O son cümleyi okumamalıydım :((

1|0
    0|0
  • Voooovv aklimdan gecenleri soyledin resmen ben bu siteye uye oldugumdan beri soyluyorum ama degisen hic bisey yok millette ar damari catlamis hatta onu sokup atmislar yazik valla yazik...

1|0
    0|0
  • Millette fütursuzluk sentezlenmiş, çok derin ama zihniyet laikliği mini etek giymek ve özgürce her b*ku yemek gibi bir olaya sürüklemiş herkesi.

1|0
    0|0
  • Haklısın Kardeşim...

1|0
    0|0
  • Onları babaları doğurdu sanırım.. Banane de geç sende

1|0
    0|0
  • Bunlar adam olmaz nil.

1|0
    0|0
  • haklı

1|0
    0|0
  • Geldi tutuyoz

1|0
    0|0
  • Sadece siteye mi bnce ülkeye gelmemiş ramazan sokakta yiyenden icenden geçilmiyor

1|0
    0|0
  • Ben niye denk gelmiyorum la. Ayrıca o kadar sikayetciysen ramazan boyunca girme siteye arkadasım.

1|0
    0|0
    • Uzun süredir girmiyorum zaten. Ramazanda vakit geçirmek için bir alternatif saymam da normal. Mesele girmek görmek kapatmak da değil. Konu engeli koydum da oldu bitti mi? Mesele insanların bana değil bu aya saygı göstermemesi. Bunu da istediğim platformda istediğim gibi elestirebilirim. Öyle değil mi ,?

• Konuşma len doğru ya boyun êg

• Sananeki herkes imanlı olmakmı zorunda

2|2
    0|0
  • Sanane diyecekler , ama helal olsun koca yürekli kız 👍

1|1
    0|0
  • Bende dahil hani diyoruz ya ramazanın tadı kalmadı kalmıyor diye ışte bu yüzden aslında

1|0
    0|0
  • Siz 1 aylik muslumanlar bize bulasmayin girmeyin siteye ak

1|2
    0|0
  • Yaş aralığına bakınca olay anlaşılıyor. Beyinle, genital bölgenin yer değiştirdiği çağlarda çoğu.

1|0
    0|0
  • helal sana kız
    güzel fenerli

1|0
    0|0
  • Herkes aynı değil

1|0
    0|0
  • Sana katiliyorummm

1|0
    0|0
  • Diyecek bir şey kalmamış katılıyorum ama şu da bir gerçek ergen fazla sitede.

1|0
    0|0
  • Hay agzina saglikkk

1|0
    0|0
  • Haklıyken haksız duruma düşmek buna denir.
    Kullandığın kelimeler hakaret seviyesinde. Keşke daha olgun yaklaşsaydın konuya.
    Tarzın sebebiyle yazdıklarına zerre kadar katılamadım. Zaten bunu eleştiren bir tek ben değilim. Bence kendini tekrar gözden geçirmelisin.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• Girme sen de o paylasimlarin kategorisine

3|1
    0|0
  • Cinsel yaşam ve cinsel sağlık konularını engelledim ancak bazıları ask ilişkileri ve diğer etiketiylede soruyor maalesef bu konuda bir çözüm yok :(

1|1
    0|0
  • Ahahah helal

1|2
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Düşüncelerime tercuman oldunuz

1|0
    0|0
  • Haklisin son derece

1|1
    0|0
  • Ramazanda sanki inadina cogaldi bunlar

1|0
    0|0
  • engelledim ben

1|0
    0|0
  • Biride çıkıp dememiş ki, kişinin imanını, nefisini, arsız olup olmadığını sorgulamak sana mı düştü? Rahatsız oluyorsanız o kategorileri engelleyin arkadaş. Engelleme sistemi bunun için var. İşinize gelince saygı saygı diyorsunuz detaya, görüşlere bak. Ben pek saygı göremedim. Saygı göstermiyorsanız saygıda beklemeyin. Sizin gibiler dinden soğutur başka birşey değil.

1|0
    0|0
  • Türkiye cinsel açlığın ulkesimiydi neydi öyle bişey cidden öyle

2|1
    0|0
Yükleniyor...