Buraya bacak arasını tatmin etmek için gelmediğini söyleyen kaç yalancı var?

Sitenin konu başlıklarına baktığımızda her şey bacak arası etrafında dönüyor... Buradaki aşk, ayrılık, v. s. gibi konu başlıkları da hep aynı hikaye... Sizce bu sitede ben masumum diyen kaç yalancı var?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Burasi afedersin s.. sitesimi.. senin tahrik edici dedigin sorular bizi seksten soguttu.. kizlarin azmasindan erkeklerin pen... boyundan işlevinden bize gına geldi... cani baska seyler isteyen icin daha degisik siteler mevcut.. yani bizim niye midemizi bulandiriyorlar anlamiyorum.. zaten ayrilik kategorisine yazanda fucboddysinden ayrilmisdir ertesi gun bana partner bulun diye soru açar.. gerci arayan mevlasinida bulur belasinida..

0|0
    0|0
  • Her ortamda olduğu gibi vardır burada da bir miktar.

0|0
    0|0
    • sen de buna dahilsin... hadi yalan de..

• ben sadece itirafçıları görmek istedim... demek ki kimse gerçekleri söyleyemiyor..

• Işte burası senin hata yaptığın yer. Neden böyle düşünüyorsun, belki gerçekten buraya yorum yapan herkes o %1lik kesimde (ki bence verdiğin oran olandan fazla)? Ki soruna sadece 7 kişi yorum yaptı, sitede binlerce kişi var :)

• İnsanlar kafalarını dagıtmak için geyik yapıyor fılan ya hani? ya da neyse senın kullanım amacın belli

0|0
    0|0
    • ben inkar etmedim.. sen de itiraf et..

• Aslında soyledıgım seyde kullanma amacım yazıyor kör degilsen gorursun aaa pardon sen bundan da tahrik olursun sımdı malum yokluk başında dumaaaaaan

• Her insanin dunyasi buradan ibaret degil. Disarida hayat var.

0|0
    0|0
    • Bak bak... her cvp veren ben öyle değilim muhabbeti yapıyor... arada bir tane delikanlı bulamadım...

• Ben bu siteye muhtac degilim ki :)

• ben de değilim ama insanoğlu aç gözlüdür hep daha fazlasını ister ;)

• Herkesi kendin gibi bilme. ben öyle değilim. ama olanlara da saygım var. Ne de olsa kendi düşünceleri. belki çoğunluk seni dediğin gibi olabilir. ama herkes degil

0|0
    0|0
    • tamam ben de o yalancıları merak etmiştim.. itirafın için teşekkürler... :) xper 4 olmayı sabırsızlıkla beklediğine eminim.. :)

Erkekler Ne Diyor 1

• hiç öyle düşüncem olmadı burada sadece şakalar yaptım ciddiye alan kızlar mesaj attığında onların istedikleri gibi konuşmadım eğer edepsizce konuştuğumu gören biri varsa çıksın söylesin kendimden gayet eminim herkezi kendiniz gibi sanmayı kesin artık arkadaşlık olabilir buda muhtemel ama cinsellik amacım olsaydı bu siteye gelmezdim heralde...

0|0
    0|0
    • Ben de yalancıları arıyordum zaten... bir de soruyu görüpte cevap vermeye cesaret edemeyenler var... :)

Yükleniyor...