Abim kredi kartimi caldi?

Abinizden beklermisiniz ama ben beklerdim ama benden degil annemlerden calar diye. Neyse bigun cuzdanimi masamda unuttum sonra karti alayim diye bir actim yok. Ara tara bak heryere ter icinde kal allahim biliyorumda evden disari cikmadim daha dun cuzdanima evin icindeyken koydum. Babami aradim dedi annene sor belki o almistir ya da abin Calmistir! Dedim sacmalama abim benden calmaz. Annem dedi ben gormedim utana skila abimidr aradim yok dedi ben gormedim hayirlisi olsun kardesim. Ben inandim. Sonra kartin gecmisini kontrol ettim (evden cikmadigina emindim kartin calinmis olmasi dusurmem mumkun degildi) atmden para cekilmeye calisilmis ama o kartin borcu oldugu icin cekememis. Babam abimdede olsa karti iptal ettirdi. Ben biyandan uzuldum abim aldigi icin biyandan da dusunuyorum aha babama firsat dogdu kartimi vermeyecek. Ve oylede oldu Şu an sinirimi bozuyo gerizekali abim yuzunden kartim gitti. Babamda yeni jart siparisi verdim gelmiyo gelmiyo diye 2 haftadir oyaliyo beni yalan ya. Kartlar yilda mi geliyo bana kalsa ertesi gun gelmistir yeni kart yalan soyluyo

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Anandan kartla mı doğdun?

0|0
    0|0
  • Takma kafana boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanın abisi çalar mı ya
    Nasıl ailen var senin öyle