Annem başka adamlarla konuşuyor?

Benim mutlu güzel bir ailem var ama annemden son 2 3 aydır şüphelendiğimden mesajlarını filan okudum. Birsürü erkekle konuşuyor. Anlarsınız ya sapk sapk konuşmalar. Ne yapcağımı bilemedim babama söylesem çok büyük olay çıkar ayrılabilirlerde anneme kaç kere söyledim babama söylerim filan diye tehtit ettim hatta mesajlarının resmi var dedim ama hala devam ediyo :(

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babana söyleme ama onun görmesini sağla bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bırak konuşsun yoldan çıkmış senin annen artık ne olcekse olsun modunda.

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kardeşim. Babana degilde teyzen ya da annenin bir yakın oldugu birine anlatırsan durumu belki laf dinler diycemde annen çıgrından cıkmış gibi. Allah ıslah etsin babana söylemen kötü sonuçlar doğurabilir. Umarım herşey düzelir. Hakkında hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Annen ayrılıgı göze almıs söle babana kanks

0|0
    0|0
  • Azmış annen

0|0
    0|0
  • Baban kendisi öğrensin

0|0
    0|0
  • Dov anneni

0|0
    0|0
  • Anneni uyar yoksa soylerim de yaparsa yine soyle

0|0
    0|0
  • Anneni tehtid et fake kadın hesabından açalım bitane yazalım benim eşimle konuşuyorsun yasak ilişki seni mahkemeye veriyorum yazışmalarınızla vs diye

0|0
    0|0
  • O anne sen misin?

0|0
    0|0
  • 200 yaşında mı annen?

0|0
    0|0
  • Senin alanı ilim ozmn o nasıl sahsiyet

0|0
    0|0
  • Troll mü acaba bu

0|0
    0|0
  • O sen olmayasin

0|0
    0|0
    • ben bu durumda olsaydım utanırdım?

• küçüğüm

• Hm anladım. Yaptığı büyük atalım. Ne zamana kadar devam eder. baban görene kadar. Sonrasi hezimet.

• yemeğine şap at

0|0
    0|0
  • Anlamıyorsa yapacak bişey yok demek ki korkmuyor

0|0
    0|0
  • ben annemide yakaladım babamıda yakaladım 20 yıllık evliler bişeyde diyemiyorum umrumda değiller ne halleri varsa görsünler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Babama söylerim dediysen ve hala devam ettiyse , babanla ilişkilerinin bozulması onun için sorun değil gibi (aileni tanımıyorum yanlış anlama)
    Bence babana söylemelisin ama sakin bir şekilde konuş ve onunda sakin olmasını söyle

0|0
    0|0
    • Babam sinirli biri bu yüzden korkuyorum :/

• Teyzen halan özellikle teyzen falan varsa ilk önce onlara danışabilirsin

• Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • Benim annem de oyle tek farkı sapikca olmamasi. Surekli baska bir adamla mesajlarini yakaliyorum whatsapptan ordan burdan Isin kotusu benim fotolarimi kullaniyo. Yani kendisini baska bir adla benmisim gibi tanitiyo. Allah yardimcimiz olsun ben bir çare bulamadim. Babam ogreniyo buluyo bir yolunu kendini aklıyo teyzemlere soylemistim onlar da anneme inandi. Üstüne azar isittim. En iyisi bosver bırak boyle kalsin

1|0
    0|0
    • Amin kaç kere uyardım ama kendi kararı yapcak bişi yok :/

• En iyisini yaparsin. Biz uyardik onlara kalmis

• Aynen öyle

Yükleniyor...