Kapanmak istiyorum ama cesaret edemiyorum?

Arkadaşlar içimden geliyor kapanmak istiyorum ama kendime güvenemiyorum Pişman olmaktan korkuyorum o çok kötü bir durum.. nefsime yeniliyorum napabilirim?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İyice düşün taşın karar ver sonra kapan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hobi olarak kapan.

0|0
    0|0
  • Kapanamıyorsan belki açılmalısın :D

0|0
    0|0
  • Hazır değilsin.. Biraz daha bekle.. Hazır olduğunda korkmadan yapacaksın illa ki..

0|0
    0|0
  • Dua et

0|0
    0|0
  • Eger kendinle mucadeleye hazirsan kapanabilirsin

0|0
    0|0
  • ilk önce namaz kılmıyosan namaza başla sonra zaten kapanırsın ve pişmanda olmazsın emin ol

0|0
    0|0
  • Geçmişte hatalarından dolayı mı?

0|0
    0|0
  • Allah'ın ayetlerini kendine cesaret vermesi için okuyup tekrar et bu sana güç ve cesaret verir

0|0
    0|0
  • Kapanmalisin

0|0
    0|0
  • Musalla taşını mezarlığı düşün bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sözler köskünün youtubede cok güzel videolari var bu konularda izle dicemde kendime bakiyorum birde. neyse sen yinede izle:)

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin iyi düşün kimsenin fikrini alma bu konuda kendin karar ver başkalarının yönlendirmesi böyle konularda pek iyi değil

0|0
    0|0
  • bak ben de yeni kapandım önceden şort giyen her ortama giren çıkan sürüyle erkek arkadaşı olan biriydim sonra benim de içimden geldi ve kimseyi düşünmeden attım kendimi kapalı bir şekilde sokağa kimileri tebrik ederken kimileri yüzüme bakmadı arkadaşlarımı kaybettim ama değer Allahın emri arkadaşlarım gerçek olsaydı yanımda olurlardı bunun için kimseyi düşünme korkucak birşey yok dışarı da tonlarca kapalı insan var

0|0
    0|0
    • çok güzel bir cesaret göstermişsin

• İçinden gelse kapanırdın zaten, demekki gelmiyor 😄 Bak sorun çözüldü

0|0
    0|0
  • Bu birden olacak birşey canım kendini zorlama belki vakti var

0|0
    0|0
  • bir kere cesaret etsen aslında alışırsın ama o cesaretin gelmesi lazim

0|0
    0|0
  • Dua et guclu olmak icn

0|0
    0|0
  • Emin değilsen sıkıntılı ileride sıkılıp tekrar aça bilirsin

0|0
    0|0
    • kapanırsam açılmam ama yinede sonradan pişmanlık duyup isteksizleşmekten korkuyorum.

Yükleniyor...