Konumuz din detaya bakar mısınz?

Muhammedin harem kurması (temsili) , evlatlığın karısına göz dikip evlenmesi ondan 2 çocuk yapması ve aişeyle çok küçük yaşta birlikte olması gibi bir çok sapıkça olayı nasıl yorumluyorsunuz bunlara rağmen hiç mi inancınız sarsılmıyor?

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Ateistlik ya da her neyse senin inandıkların ya da inanmadıklarına böyle bir soru sorulsa rahatsız olmaz mıydın?

Hz. Muhammet inananların Peygamberi sizi enterese etmez ve biz inancımızı size ispatlamak zorunda değiliz bu soruyla inancımız değişecek de değil.

Saygı diye bir şey de var.

Çocuk hastası olsa haşa Hatice Anamız niye çocuk yaşta değildi de büyüktü Hz. Muhammet' ten kaç yıl evlilik hayatları vardı.

Bırak İslam tartışılacaksa din mensupları tartışsın bi' uzak durum siz dinden dini ötelediğiniz gibi ötede kalın saygı için.

0|0
    0|0
    • Hayır olmam. Müslüman bir ailede yetiştim ve peşinden gittiğim sözde doğrularının doğruluklarını sorgulamakta özgürüm. Yani kısacası bunu sorgulama eleştirme hakkına sahibim.
      Ayrıca hatice konusunda cevabım var ama anlayacağını sanmıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Muhammet sübyancı işte. evrensel bir kitapda (kuranda) adamın kaç karı alabileceği yazıyo wq. EWQEq

Ey Muhammet biz sana 4 karı helal kıldık !

1|1
    0|0
  • sarsildi biraz acikcasi ama bilmiyorum yinede müslümanim

0|1
    0|0
    • Bunu cehennem korkusuyla ilişkilendirebilir miyiz? Biraz da böyle geldi böyle gidiyor işte gibi mi

• peki aişeyle neden evlendiğini biliyormusun dul kalmasın diye

0|0
    0|0
  • Kuranı iyi okursan bunların hepsinin cevabı var bu şekilde Peygamberimiz hakkında ileri geri konuşup günaha girme iyice araştır oku anla sonra yorum yap..

0|1
    0|0
    • Araştırdığım için bu kadar rahatım :) sende araştırmadığın için korkuyorsun. Madem o kadar araştırdığını iddaa ediyorsun şunu açıklar mısın? Muhammed evlatlığının karısıyla evleniyor (Zeynep) bunun hiç bir açıklaması olamaz. sembolik olduğunu iddaa edemezsin çünkü ortada iki çocuk var. Ayrıca muhammedin yazdığı ayette :) muhammedin zeynepe aşık olduğu yazılıdır.

• Din düşmanı Cahil yobazlar araştır oku oku kodumun cahili sen Peygamber'imize laf edemezsin

• Tipik müslümal vakaası tartışma kültürü yok fikir yok düşünce yok hemen küfüre başvuruyor uzaklaşın :)

Yükleniyor...