İnsan ilişkilerine önem verir misiniz?

İnsan ilişkilerine önem verir misiniz?

Ben çok önem veririm yani ister istemez prensiplerim var, mesela bir arkadaşım sevgilisini aldatsa ya da babam annemi aldatsa buna asla dayanamam ne kadar sevsemde o kişiyi silerim hayatımdan ve asla affetmem ilişkiler konusunda mükemmelliyetçiyim asla hata olmamalı benim için yapım bu yani istesemde değiştiremiyorum. Yapilan küçük şeyler bile beni o kişiden soğutmaya yeterli mesela mesaj attığımda görüldü yapip bırakıyorsa ister istemez soğuyorum madem musait değil, meşgulum yazsın 8 harf cokta zor değil bence.

5|3
24|28

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen aynı şekilde bendede aynı durum söz konusu yaptığı bir hata hoşlanmadığım bir ayrıntı o kişi ile aramda kalın duvarlar örüyor, aramıza bir ıceberg giriyor adeta
    Aşırı derecede mükemmeliyetçi bir yapıya sahibim kendim aşağı yukarı kusursuz ve alttan alan bir yapıda olduğum için karşımdaki kişininde kusursuz ve mükemmel olmasını bekliyorum olmayınca sorunlar başlıyor..

1|0
    0|0
    • Öyleki mükemmellik o kadar hat safhadaki kendim hata yaptığımda bile hayıflanmaya başlıyorum içim içimi yiyor resmen

En İyi Kız Görüşü

• Evet

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Hep böyle ol kardeş kaybetmezsin.

1|0
    0|0
  • Mükemmelliyetçilik fazlasıyla mevcut hayatın her alanında.. Sadece karşımdan beklenti olarak değil.. Kendimden de beklentim o.. Hata yapmaya dayanamam..

1|0
    0|0
  • İnsan ilişkilerine önem veririm. Soğumam için dediğin şeyler bende de geçerli. Yanlışlarını görünce eski değerleri kalmaz ve silebilirim. En önemli konu yalan. Bir konu hakkında ufak sanılan bir yalanda bile soğurum. Alışkanlık olduğunu düşünürüm. İlerde bunu devam ettirebilme potansiyeline sahip olabilir. Yalanı kendini beğenmişlik, dengesizlik, vurdumduymazlık ve kibir takip eder. Bu tip kişilerden kolay soğuyorum.

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Cok detaycisin galiba inş mutlu olursun hayatinda😀

1|0
    0|0
  • İnsanlara laf anlatamadığımdan uygun fiyata deve aldım ona hendek atlatmayı öğretiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir reis

0|0
    0|0
  • Ben veririm

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Son konuda çok haklısın işin varsa yaz arkadaş eline mi yapışacak.

0|0
    0|0
  • Evet bende çok önem veririm

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Evet ama arkadaslarım ve ailemden baskasıyla iletisime gecmıyorum :D

0|0
    0|0
  • veririmmm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Çokkk...

0|0
    0|0
  • Vermem yalnız bir insanım

0|0
    0|0
  • Ben bu konuda senden daha pimpirikliyim.

0|0
    0|0
  • evet önem veririm en önemlisi bu zaten

0|0
    0|0
  • Veiririm

0|0
    0|0
  • Çok önem veririm

0|0
    0|0
  • İlişki bana önem versin ben niye vereyim?

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • karşımdaki insan olursa veririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Dediklerinin çoğu bendede var son örnek hariç. Bir insan bir kez hata yapıyorsa arkasından hataları devam ediyor ne yazık ki ondan ilk hatada silmek çok mantıklı bir hareket gibi geliyor bana.

1|1
    0|0
  • Eger senin hic hatalarin olmuyorsa, herkese karsi mukemmel bir durus sergiliyorsan, harika bir arkadas, mukemmel bir evlat ve kusursuz bir eş olacaksan evet insanlara tahammul etmek zorunda degilsin fakat boyle olsan bile mutlu olamazsin. Herkes senin kadar detayci degil. Bak ben biraz senin gibiyim. Arkadasima yazdigimda bunu gorup geri donmemisse ama hala cevrimiciyse sinirlenirim. Baskalarina cevap verebiliyorsun bana neden vermiyorsun derim. Unuttum, isim vardi vs. Biriyle onemli birsey konusuyordum diyebilirler ve bu dogru olabilir. Yani demek istedigim elbette insan iliskilerine onem ver, seni umursamadigini, deger vermedigini dusundugun insanlari hayatindan cikar ama bu kadarda ciddiye alma hicbirseyi. Kendini yipratirsin sadece.

0|0
    0|0
  • Önem veriyorum. önem vermeyene vermiyorum

0|0
    0|0
  • Konu aldatmaksa affetmem fakat son cümlene katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Umrumda değiller.

0|0
    0|0
  • Evet, önem veririm

0|0
    0|0
  • Sonuçta senin arkadaşın o? Eğer o hata yapıyorsa ona doğru olanın ne olduğunu gösterme çabası sende olması gerekir. Rahatsız olduğun şeyleri ona açıkça söyleyebilecek rahatlıkta değilsen zaten arkadaş da değilsinizdir.

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Yani onem veriririm de herkesin bende 3 hakki vardir telefon sehberime her yanlış yaptiginda 1 soru isareti koyarim 3 olursa o rehberden silinir

0|0
    0|0
  • İnsanlar ile pek aram yok😏 umursamam

0|0
    0|0
  • Yazıcaklarımı yazmışsın zaten, önem veririm evet diyip geçeyim en iyisi

0|0
    0|0
  • Düşündüren bir soru. Düşündüğüme göre bu konuda bir takıntım olmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben insanlarla iliskilerimi kestim... hayvanlarla daha iyi anlasiyorum. 😂

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi düşünüyorum bence doğrusuda bu

0|0
    0|0
  • Affediciyim ben

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Yazdıklarına harfi harfine katılıyorum 😊

0|0
    0|0
  • en önemli unsru insan ilişkileri bence

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...