Ülkemizdeki kızlar neden çok kısa uzun yok mu?

Bakıyorum mesela kendi boylarımda biri var mı diye kız olarak 1.85 olsun demiyorum ama en azından 1.75 olsun diyorum oda yok bizim ülkede galba uzun kız yok ya aslında 75 uzun da değil normal. erkeklerin boyları gene uzun sayılır iyi ama kızlar baya kısa kaldı ya sanki sizce?

Güncellemeler:
boyum 1.85
gkcl

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• 1 76 boylu biri var burada

0|1
    0|0
    • Umarım öyle olur 😊Hoscakal

• Görüşmek üzere :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahtan beri bu boy sorunu kızlar ve erkekler arasında dönüp duruyor. Ülkemizdeki kızlar kısa felan değil erkekler çok uzun bir de bu tarafından istersen. Suç onlarda değil bizim isteklerimizde

0|1
    0|0
    • :))) haha :D dostum bence erkekler normal kızlar kısa ve suc kesinlikle kızların isteklerinde.

• Erkeklere sorsak kendilerince haklı sebepler sunar, kızlara sorsak onlar da kendilerince haklı sebepler koyar bu böyle devam eder. Ama doğrusu benim dediğim gibi görüşüm budur.

Kızlar Ne Diyor 19

• Boy kaç senin yav

0|1
    0|0
    • 1.85 yazdım oraya

• 22 yaşındasın la :D :D 40 ında mısın olur olur yeni ayrılmışsın sen daha belli geçer sıkıntı yok

• bir yıl geçti :D

• Boy ortalamasina bak her iki cinsten ne bekliyon

0|1
    0|0
    • ya Allahın yarattığı her kul iyidir değerlidir orda sorun yok ama kızlar biliyorsun cok şey istiyor bizden spor olsun boy olsun o olsun bu olsun e bende spor yapıyorum bende kendim gibi birini istiyorum yani asla karşıdakini kötülemek için demiyorum sadece bir istek bu ama kızların genel olarak kısa oldugunu görüyorum ki bence yanılıyorsun erkekler artık uzun ülkemizde.

• Aranda 22 yil fark olur Şu an dogan cocukla az dusunun be dhavshsga

• Lanet olsun cok kisayiz

0|1
    0|0
  • 180 olur mu :P

0|1
    0|0
  • ülkede bayan ortalaması 160 evet çok kısa. hele sakaryada herkes cüce

0|1
    0|0
    • sakarya ya pek gitmedim :D bende farkettim erkekler gene uzun iyide kızlar cok kısa

• Sadece kızlar mı kısa? Erkeklerde öyle. Hoşlandıklarım ya benle aynı boyda ya da benden kısa sanırım en iğrenç durum

0|1
    0|0
    • ya Allahın yarattığı her kul iyidir değerlidir orda sorun yok ama kızlar biliyorsun cok şey istiyor bizden spor olsun boy olsun o olsun bu olsun e bende spor yapıyorum bende kendim gibi birini istiyorum yani asla karşıdakini kötülemek için demiyorum sadece bir istek bu ama kızların genel olarak kısa oldugunu görüyorum ki bence yanılıyorsun erkekler artık uzun ülkemizde.

• Sen sadece kızlara baktığın için erkekleri göremiyorsun. Tamam çok fazla uzun kız yok ama uzun kız olmadığı gibi erkekte yok. Yanlış anlaşılmasın çok bir şey istemiyorum. En azından boyuma uygun bir bey ama daha biriyle konuşurken bile acaba ben ondan uzunmuyum şüphesi oluşuyor. Çok yaşıyorum bunu. O yüzden bence genel olarak kısa

• görüşüne saygılıyım

• Üzdün kank :( boyum kısa diye bu lafları hakedecek naptim ühü ühü ühü :(

0|1
    0|0
  • Aman be uzun erkekde çok sayılmaz yani😉

0|1
    0|0
  • 171 im ben hıhıhı :D

0|1
    0|0
  • Uzun hatunlar da var ya sen hiç denk gelmedin herhalde. Bu arada kısayım, yaşasın kalp güzelliği anacım😇

0|1
    0|0
  • 1.66 ngjfdfd

0|1
    0|0
  • dünyada 7 milyar insan var, türk kızlarına kalmış değilsin. tıpkı biz de boy takıntılı türk erkeklerine kalmadığımız gibi.

0|1
    0|0
    • soruma olumsuz yönden değil olumlu yönden bakınız sinirlenmeeeee

• Yani türk erkeklerinin uzun bıy takıntısı biraz geri kalmışlık göstergesi bence :)

• Yok be kızların istekleirnden karşılıklı

• Senin boyun kacki

0|1
    0|0
  • erkekler nasıl uzun sayılır ben hep kısa goruyorum vallahi

0|1
    0|0
  • Valla bizde böyleyiz ablası ne yapalım?

0|1
    0|0
    • birşey yapmanıza gerek yok

• valla zaten kızları anlamak imkansız bende anlamayı bıraktım artık kendi isteklerime göre hareket etme kararı aldım o yüzden sizi anlamak yerine kendimi anlayıp ne istediğime karar veriyorum.

• Nasıl uzatıcaz var mı bir önerin

0|1
    0|0
    • spor yapın etkisi cok fazla bence :) sadece erkekler bu ülkede spor yapmamalı

• Squatla boy uzamasinin ne alakası var?

• @Cicimcicim07 açıklamamı yaptığımı düşünüyorum aslında

• 85 çokta uzun sayılmaz hani erkeğe göre. Zaten 75 sevgili alıp ne yapacaksın ki topuklu giyse kısa kalırsın yanında.

0|1
    0|0
    • aynen normal. ya topukluyu sanki hep mi giycek bence ideal.

• Günlük hayatta stilettolarım olmazsa olmaz. Öyle olmayan 1.75 kız bulursan no problem.

• ben onun koca ayaklarına babet giydiririm

• 1.75 erkekler istisnalar olabilir.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sitenin boy ortlamasi en az 2.03 oldugu icin haklisin alayi yoda bunlarin.

0|1
    0|0
  • 1.87 boyundayım azda olsa uzun olabilecek taliplerimi bekliyorum. :)

0|1
    0|0
  • Aynen ya jdjd

0|1
    0|0
  • Boyun kaç abi?

0|0
    0|0
    • Vallahi abicim 1.75 kız istemen saçma gibi kusura bakma da 😅 bir topuklu giyiyorlar 20 cm en az arada 15cm olmali diye düşünüyorum genel olarak kızlarımız kısa zaten ama tercihiniz.

• ya o topukluyu bir düğünde falan giyer ben ona babet giydiririm :D ama yanlıs mı düsüncem sence kızlar hep uzun erkek olsun o olsun bu olsun diyor cok mu sence bu isteğim? sporda yapsın demiyorum oda şart alsında ama

Yükleniyor...