Neden bu kadar yalnızım?

Benim bir kaçtane arkadaşım var ve hepsinin kişilikleride farklı ve şu an 4'ü ilede konuşmuyorum yani onlara elimden geldiği kadar iyi davranmaya çalışıyorum ama hepsinin bana karşı kötü bir tutumu var mesela arkadaşlarımda ikisi beni sürekli aşağılıyor diğer ikiside iyi niyetli ama samimi olmak istemiyor hayatımda hicbir zaman birisinin yakın arkadaşı olamadım mutlaka benden daha yakın arkadaşları vardı ve sorunu kendimde aramaya çalıştım ama ben gerçekten onlara birşey yapmadım ozel gunlerde hediyeler aldım iltifatlar ettim yani onları kardeşlerim gibi gördüm fakat onlar hep bir mesafe koydular. Acaba nerede yanlış yapıyorum, belkide yalnız olmak daha iyidir neden iyi arkadaşlık ilişkileri kuramıyorum..

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkma canını KS var. Biz varız. Dünya var. Kitaplar var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gercek arkadasliklar cok nadir bulunan birsey. Ya bu durumu kabul et, ya yeni arkadaslar edin, ya da yalnizligi sec

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalnızlık iyidir yalnızlığı sadece gerçekten sevip evlenirsem bırakacağım

0|1
    0|0
  • nerde biliyormusun sende arkalarından konuşup yüzüne gülücektin senden kralı yoktu

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarını değiştir. okul okuyorsan yeni bir okula başla.

0|0
    0|0
  • Takma kafana arkadaşlar kendi seçtiğimiz kardeşlerimizmiş demek ki onlar sana layik değil

0|0
    0|0
  • farklı kişilere yogunlaşmayı dene o zaman bende bir secenek olabilirim :))

0|0
    0|0
  • Bu kızlarda çok olağan bir sorun ve henüz çözüm bulamadım kız arkadaşlarım için. Üzücü ama sorun sende değil eminim öyledir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla iyi niyetlisin ondan fazla değerden birde. Gereğinden fazla değer verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...