Gercek islam nedir? Kimler gercek islami yasiyor?

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/l/t1.0-9/13435504_1607341869577716_558352729522100005_n.jpg?oh=6217fcc80e1fb1c9a5b18d232b9cb52d&oe=580DEB31

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13417584_1607341876244382_4559725422978870147_n.jpg?oh=da0bd0ecc997676620c5544f24d5d3b3&oe=58076A5B

LGBT'liler yurus yapacak. Hosgorulu muslmanlar da onlari yurutmuyoruz kampanyasi yapmis. Olay bu aslinda. Tabii yine barbarca oldurelim, kafirler denilmis. Gay bar katliami desteklenmis.

Buradan yola cikarak bu soru kafama dank etti.

Bu gercek islam dedikleri nedir tam olarak? Neden kimse yasamiyor da herkes varligindan bahsediyor?

Yilbasi kutlayanlari dovenler, ramazanda su icenleri dovenler, sevgilisi ile dolasanlara laf edenler...

Gercek islam bu mu?

Kucuk cocuklara tecavuz edenler, tacizciler, hirsizlar, memleketi soyup din din diyenler.

Gercek islam bu da degildir herhalde.

Su sitede bile sahte kiz hesabi acinca ''yalar misin, emer misin, seviselim'' diye mesaj atip konularda din adi altinda ahkam kesenler..

olum siz hic degilsiniz gercek islam zaten.

Allahuekber diyerek kafa kesen isid, kadina deger vermeyen iran, 3-4 kadinla evlenen pis araplar..

bunlar olabilir mi gercek islam?

Ya da uckagitci esnafimiz, dolandiricilarimiz.

Mk su gercek islami bir gosterin de bilelim. 1400 yildir, tek bir kitaptan gercek islami cikartamamaniz ne garip

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Şu sitede okuduğum en mükemmel görüş ve yaziydi gerçekten seni tebrik ediyorum böyle insanları görmekten artık cidden bıktım islam dini adi altinda sözde cok iyi. müslümandir hepsi bu kadar cahil bu kadar acimasiz ve bu kadar sacma insan toplulugunu ilk defa bir arada görüyorum sözde muslulamnlar ama onlarda Allahin yarattigi bir insan madem o kadar dinininde imanindasin nasil bir ahlaksizlik bu ölsünler diye sevinmeler ya aklim cidden almiyolar ulkede dunya da o kadar olay oluyo ve bu olayi büyütup yürüyüş yapmaları o insanlarin ölmelerime sevinmelerini cidden aklım almiyo bu nasil bir saygisizlik sunlara bir türlü nirini ilk önce İNSAN oldugu icin sevmemiz gerektigini öğretemedik ayrim yapılmamasini tek farkın iyi ve kötü olduğunu insanları iyi ve kotu olarak ayirim dini dili ırkı cinsiyeti tercihleri dusunceleri olarak değil. Sözde hepsi müslüman anadolu gençliği. Bu ahlaksiz insanları hala cidden aklim almiyor o kadar katliam olurken o kadar tecavuz olurken erkektir yapar ya da namusunu temizledi kocasidir döver başlığı altinda nee sapkinliklara göz yumdular ama kimseye zarari dokunmayan tek dertleri kendi haklarini savunmak ve normal olduklarini kanitlamaya çalışan insanlara bu denli saygisizlik ve öldükleri icin mutlu olmali olcak iş değil umarim beyinlerini kullanmayi insanları sevmeyi herkesin normal ve esit oldugunu farklılıklarin da saygi gorulcegini ogrenirler. umarım ileride çocuklarında bu cok disladiklari şeylerle karsilasirlar hic bir insan kinadigi seyi yasamadan ölmez. Sözde musluman gencler birliği ama 50 kişinin ölmesi haberini duyup gunun en mutlu haberi diyerek sukreten bir zihniyet ve buna islam dini diyerek biz muslumaniz diyen insanlar istemiyoruz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk tacizi, kadın katili, insan hakları ihlali, bunları al bir kazanda kaynat, kulak memesi kıvamına gelince altını kıs. Sonra tamamını bir kaba koy ve kimsenin ulaşamayacağı bir yerde 1500 yıl beklet. İşte bu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sadece müslümanlar değil alperenler de yürütmeyiz diyorlar. Birşeyi yapacaksan gizli yapacaksın. Böyle yürüyüşler yaparak benim toplumumun ahlakını bozmaya ve küçüklerime örnek olmaya kimsenin hakkı yok. Neyseki Alperenler burda da bu yürüyüşe karşı çıkacaklar. Sonuna kadar yanlarındayım. Türkmen dağında gözü kapalı bombalara koşan adamlar 2 3 ibineyi tokatlamaktan çekinme.
    Dipnot:inci sözlük derlemesidir.

0|0
    0|0
    • @pietrHOEmaximoff Tabiki korku ulan dalga mı geçiyorsun? Yanlarındayım zaten. Değmeyecek birşey yüzünden kimse hapse girmek istemez ahraz ahraz konuşma. Zaten hala her adımlarında yanlarındayım diyorum.

• Baya acınası görünüyorsun şu an. Dikkat et de yanlışlıkla iguana hakları için falan yürüyüş yapan grubun önüne oturmasınlar, hiçbir zaman doğru kişiyi tutturamıyor bu salaklar.

• Gerçek islam bu değildir. Bir insan eşcinsel olabilir buna saygı duyarım, zaten dinimiz hoşgörü dini. Onlara hesap sorma veya yaşamlarına son verme gibi bir yetkimiz yok. Allah ile kendisi arasında bir şey, karışmak bizim haddimize değildir.
    Yani başkasının ne yaptığı bizi ilgilendirmez biz önce kendi yaptıklarımıza bakalım.
    Ayrıca Gay Bar katliamını da desteklemiyorum yapılan şey doğru değil.

0|0
    0|0
  • Islam cok rerorerore

0|0
    0|0
  • Bizim bir din hocası o yaşıyor

0|0
    0|0
  • Alkışlıyorum 👏👏 çok doğru

0|0
    0|0
  • Faşist müslümanlar bunlar kendi düşüncesinden başka kimseninkini önemsemeyen bunlar yüzünden İslam'ı kötülemek olmaz şimdi

0|0
    0|0
    • Neden bunlar da musluman ama? Fasist olmayan musluman mi var? Nerde?

• Ensar vakfinda kucuk cocuklara tecavuz eden ve onlari savunan sapik ve subyanci muslumanlar kadar mi?

• Evet her yönden zihniyet aynı ne yapmak lazım dünyadaki kötü şeyleri normallestirmemek lazım her olayda , her dinde, her düşünce sisteminde ve her devlette.

• Lut kavmine döndü bu ülke mk

0|0
    0|0
  • Haklısın aslında..

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi gerçek islam bence.

0|2
    0|0
  • biz müslüman değil laik bir ülkeyiz. ama bu gavatlar bunu kafalarına sokamadı hala maalesef. yobazlıgın caresı yok

0|0
    0|0
  • İslam hoş görü dinidir, yürümelerine izin verilmeyen LGBT cilerden hoş görü bekliyorum 😃😃

0|0
    0|0
  • Evet. Gerçek İslam bu değil.

0|0
    0|0
  • Allah eşcinselleri lanetlemiş şimdi söyleyin biz neden hoşgörü gösterelim? Lut kavmi bu yüzden helak olan bir kavimdir lütfen herkes kendine gelsin sırf havalı olayım diye şu cahilleri desteklemeyin

0|0
    0|0
    • Lut kavmi helak olurken orada miydin da biliyormus gibi yaziyorsun? Kulaktan dolma bilgiler hikayeler. Tum dunyanin gozunde cahil ve barbar olan sizsiniz ama. Herkes yanlis siz mi dogrusunuz peki

• Degilim. Konusma bence de cahilligini gosteriyorsun

• Allah hidayet versin ne diyim kimin cahil olduğuyla alakalı senınle tartışmaya girmicem

• Gerçek islam hz Muhammed in yaşadığı yaşattığıdır biz müslümanlar ne yazık ki hatamızın farkında olduğumuz halde düzeltmeye gitmiyoruz gözümüz yemiyo zor geliyo ki işıd i müslüman olarak göstermen (hala) çok saçma tüm dünya biliyo müslüman olmadığını karalama kampanyasından başka bir şey değil insanlar gerçek islamı bulup yaşamak istiyorsa araştıracak öğrenecek imkanı yoksa da kendi imkanını kendi oluşturacak din öyle o dine mensup olanlara bakılarak hiç mi hiç öğrenilmez insandır gaflete düşer şaşar yanlışa çeker önemli olan imtihan olan o kadar yanlışın içinde doğruyu bulup seçmek yaşamaktır bu müslümanları karalayarak olmuyo ne yazık ki sen doğru çizgiyi bul göster gösterdiğin gibi de yaşa insanlara örnek olmaya çalış yoksa yaptığın dediklerin gibi sonuçlanıyo

0|0
    0|0
    • Ben musluman degilim. Zerre de umrumda degil ne yaptiginiz. Sadece su dunyanin mnakoymayi birakin artik.

• Evet evet bütün dünyadaki kaos ortamı müslümanlar yüzünden biz olmasak dünya daha yaşanılır hale gelir evet çok doğru rahatsızlık verdiğimiz için özür dileriz herşeyin sorumlusu biziz bencede biz olmasak savaşacak yok etmeye kalkışacakları bişey kalmayacak doğrudur

• Evet yok olun

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel demişsin, tebrikler. Herkesin İslam'ı kendi İslam'ı aslında. Asıl olandan çok başkalaştırılmış ne yazık ki. Hangi din böyle söylemlerde bulunabilir ki. Yani ben müslümanım ama o insanlarla aynı dinden değilim, biçok kişi değil. Böyle bir kafa yok artık, kalmadı, bunu din adı altında yapamazsın. Dine sığdıramazsın, dine yükleyemezsin. Bu yapılanlar o kişilerin kendi fikirleri, gelenekleri, kültürleri ve saygısız ahlakları, fakat onlar buna islam diyo. Ne yazık.

0|0
    0|0
  • Herkes kendine göre haklı

0|0
    0|0
  • sen bunları yapanları müslüman zannetmekle en büyük cahilliği yapmışsın

1|0
    0|0
  • Kardeşlerim suriye de ırakta müslümanlarımı katletmişiz.

0|0
    0|0
  • Gerçek islam tam olarak bu ! Ateistim kafam rahat kanka

0|0
    0|0
    • Evet bu. Ben de dolayli yoldan buna getirmeye calistim olayi. İslama leke surdurmemeye calisiyorlar ama gercek islam bu

• Evlenmeden 50 kizla yatinca normal arapalar 4 kadin alinca pos oroplor :D

0|0
    0|0
    • Eger bir insan inanmiyorsa evlenmeden once yattigi 50 kadinin hesabini verecek tanrisi da yoktur. Ama son kitabin ve peygamberin araplara indigi goz onunde bulundurulursa inanmalari lazim. İki ihtimal var. Ya gercek islam bu. Yani subyancilik, oldurmek, sapkinlik. Ya da sen kimligini aciga cikartmaya gotu yemeyen bir gerizekalisin.

• 1 peygamber inmez
      2 kuranin indigine inaniyosun ama musluman degilsin oylemi mal ahahah degisik olma cabalari
      3 Onlara inmesi hepsinin inanmasiyla ne alakasi var kus beyinli
      4 sen gizli degilsin kimligin belli mi simdi aptal
      Senin gibi bir moronla daha fazla tartisqmam fazla malsin

• Kes orspu cocugu

Yükleniyor...