Ben ateistim ve satanistim. Sevdiğim bir arkadaşım satanistleri sevmiyor. Onun için satanistlikten vazgeçmeli miyim?

@Viviénnéé

@HayalperestPisicik

@-Angeliciouss-

@JJJJJJJ7

@lgbticc

@mutsuz_unicorn

@audinceee

@BurCuuu02

@Sedefss

Sizin de değerli görüşlerinizi merak ediyorum.

Ben @1ze2fu3fe4su yum.

#1ze2fu3fe4su

• Satanistlikten vazgeç, sadece ateist ol
    74% (17)62% (13)68% (30)Oy Ver
  • Satanistlikten vazgeçme
    26% (6)38% (8)32% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

@uğurcan_97

Senin de değerli görüşünü merak ediyorum.

2|0
14|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• trol değilsen, afedersin ama sen safsın kardeşim hiç inanmayın anlarımda ah şu nun için değiştirimmi inancımı yok bunun için değiştireyimmi sen ne için yaşarsın hiç düşündün mü bak müslüman ol demiyorum sen kendini tanımıyorsun ne istediğini bilmiyorsun

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Arkadaşın eğer gerçek bir arkadaş olsaydı saygılı olurdu.
    Hesabına ne oldu?

1|2
    0|0
  • Hayır vazgeçme

0|2
    0|0
  • Bu arkadaş neye göre arkadaş çok mu yakın? Çok sevdiğin kaybetmek istemediğin birisi mi gene de ne olirsa olsun arkadaşın seni değiştirmeye kalkışmamalı seni olduğun gibi kabul etmeli

0|2
    0|0
  • Arkadaş üstün güçlere sahip.. Hem satanist hem de Ateist.. Yanına bir de Deistlik ekleseydin de tam olsaydı..-.-

0|2
    0|0
  • hem satanist hemde ateist olamassın. ya neyin ne olduğunu bilmiyorsun ya da dalga geçiyorsun. hiçbir satanist çıkıpta ben satanistim biri için vaz mı geçsem demez

0|3
    0|0
    • Arkadaş böyle bir kural mı var adam istediğini olur hayat onun yaşam onun kendi ararlarını verebilir sağane şimdi kardeşim :)) Allah islah etsin yaa :))

• @O1Vesaire iki dine birden mensup olamassın. ikisi zıt akımlar. ikisi bir birini inkar eden görüşler

• Olabilir kardeşim herkesin kendi görüşü herkes kendinden mesul istediğini olur özgür bize maydanoz yemek düşer :)) Allah İslah etsin yaa :))

• arkadaşını kes.

1|3
    0|0
  • Hem ateist olup hem satanist olman mümkün değil öncelikle

2|2
    0|0
    • Arkadaş böyle bir kural mı var adam istediğini olur hayat onun yaşam onun kendi ararlarını verebilir sağane şimdi kardeşim :)) Allah islah etsin yaa :))

• Kime ne Allah kullara bu özgürlüğü vermiş hesabını kendi verecek sen değil onun hayatı keyfi bilir Yoksa Allah sana kendi adına git kullarımı cezalandır mı dedi Allah işine karışma bence nasıl olsa cezayı Allah verir senin için zararı yok

• @O1Vesaire Sağol vaaz verdiğin için. Allah seni başımızdan eksik etmesin.🙏

• İkisinden de geçme ihtimalin yok mu

0|2
    0|0
  • Oldugun seyden vazgecince sen sen olabilecekmisin?
    Secimin iyi veya kotu baska biri icin vazgecince kendine olan saygini sorgulamayacakmisin?

0|2
    0|0
  • Hayir vazgeçmemelisin Okadar.
    Bende eskiden birisink seviyordum sirf bunun için vazgeçtim.

0|2
    0|0
  • abi onu bilmiyorum da kedileri kesmeyin lütfen ya :/

0|2
    0|0
  • Satanist şeytana tapmak değil miydi ya ben mi yanlış biliyorum?

0|2
    0|0
  • Sevdiğin arkadaşın için bu saçma sapan düşünceden vazgeçmiyorsan ve bu inandığın şeyle hiçbirşey kazanmayacağın halde arkadaşını kaybediyorsan vazgeçme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ergenliği atlatınca geride kalacak tüm bunlar.

0|3
    0|0
  • Crazydevilboy icq da az denk gelmedik bunlara memleket nere diyincede Konya derlerdi.

0|2
    0|0
  • Satanizm gibi mubarek bir dini birakip nereye gidiyorsun.

Hic kimse icin satanizmi birakmaya degmez.

0|2
    0|0
  • Ateizm tek bir düşüncedir. Satanizm içindeki farklılıkları ateizm kategorisine sokamazsın. Gel dostum ne olursan ol yine ateizme gel :)

0|2
    0|0
  • ya ergeni ateistlikle satanistlik ayrı şeylerdir hem ateist hem satanist olamazsın

0|2
    0|0
    • şeytanı bir figür kabul edebilirsen olabilir ama oda tam satanizm sayılmaz

• sanane kardeşim öyle bir kural mı var adam istediğini olur Allah islah etsin kardeşim

• düşüncelerinden ve kişiliğinden kimse için taviz verme.

0|2
    0|0
    • dayı şimdi sen mi söylüyorsun bunları oysa sen sevdiklerin için kişiliğinden hep ödün verdin bak şimdi gözlerim doldu dayı helal sana :))

• Senin durum iki ucu b*klu değnek.

0|2
    0|0
  • Hem Ateist hem satanist nasıl olunuyor... La bu ergenler iyice gtü dağıttı..

0|2
    0|0
  • c şıkkı ikisindende vazgeç dine dön

0|2
    0|0
  • Arkadaşını kes ve kanını tüm çevrendeki yaramaz kızlara sun ve Allah islah etsin :))

0|2
    0|0
  • Ateist olan satanist nasıl oluyor mk.

0|2
    0|0
  • Hem satanist hem de ateist olunamaz ki :S
    Bu neyin kafasi

0|2
    0|0
  • Arkadaşın için kendinden ödün verme. Yani seni olduğun gibi kabul etmesi gerek. Sonuçta senin dinin sana onun dini ona.

0|1
    0|0
  • Adam ol yeter

0|2
    0|0
  • vazgeçme

0|1
    0|0
  • Lücifer seninle olsun :D

0|2
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...