Survivorda Olmak istermisiniz?

Benim sahsen en buyuk hayalim 😊survivor 18 yasindayim 😃kalbten istiyorum oyrayi allah bisi gercekdenn istersen gereklestirir derler 😃
Oranin ortami cok komik degilimi 😁sacma sapan seylerden kavga ediyolar 😂ama cok komik ve tatlisko oluyo onlarda guluyonudur sizce kavgalara 😃
Semih icin ne dusunuyosonuz☺

Güncellemeler:
Bide Zafer nihal candan 😃

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• semih şöyle biri şampiyon olmak istiyor ama şunu yapmıyor ben oyunlarda iyi yarışıyım diğerlerinden iyi olayım filan. O şunu yapıyor serkay iyi yarışmacı benim onu halka kötü göstermem lazım serkaç diyim tahrik ediyim küfür etsin filan atakanın performansını küçümseyim nagihan güçlü yarışmacı ben onun yanında gidiyim kıbrısta da elerim bunu çünkü nagihan da halkın sevebileceği biri değil biri de demiyorki herkese sallıyorsun yok beşte sıfır yaptı dörtte sıfır yaptı sen ne yaptın? performansı en düşük yarışmacısın hep diğerlerine saldırıyorki kendi kötü performansı konuşulmasın halk semihin hedef gösterdiği kişilere odaklansın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bizde oturduğumuz yerden bunlar ne aptal diyoruz 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• parkurlarda hepsini alırım. belki atakan zorlar

0|0
    0|0
  • Semih kılları kesilmiş çöl tilkisi gibi survivora katılırım da kolay kilo verip kolay kilo alıyorum 4 ay kalsam 15 kilo rahat veririm orda

0|0
    0|0
  • ben kesin semih gibi olurdum :D :d

0|0
    0|0
    • 2 oyun aldin sulalen rahat 😃

• Bn bir insani seversem tam sevdigim icin boyle yoksa bende diger kizlsr gibi olsagdum siklemezdin 😢

• hahhah ne alaka ya

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikopat_hatun diyor Ki açlığa dynamam bn hytta :) snrlenirsem duramam :)

0|0
    0|0
  • Hic uğrasamam. Kendimi seviyorum ben aç birakipta tahtalarda tepinemem. Bu arada semih de gayet tatlı bir insan

0|0
    0|0
  • Nagi ve semih favorim

0|0
    0|0
  • Oraya gitsem ailem evlatlıktan reddeder

0|0
    0|0
  • cok yapmacık bir program

0|0
    0|0
Yükleniyor...