Sevdiğiniz insan tipi nedir?

Benim ki ; beyin kıvrımlarının arası tozlanmamış insan tipi 😒😒😒

Sevdiğiniz insan tipi nedir?

Güncellemeler:
Paylaştığım gifteki laf sokuşturmamı anlayanla evleneceğim <3
Gifimdeki laf sokuşturmayı , sadece 2 kızın anlamasındaki o ironi 😂😂

1|2
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• sapyoseksüel takılıyoruz güzeliz mutluyuz dimi :D en güzeli bu sanırım :D

1|0
    0|0
    • Ya sanalda çok da gerçek hayatta bulsam 'gel evlenek ' diyeceğim :(

• O sınıf şeylerine başlarsak susmam bak ama :D

• sustum sustum :D

En İyi Kız Görüşü

• Zeki, eğlenceli ve cesur tipler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• sana bir sey deyim mi guzel insan.. insan kendi hakkında böyle bir benlik anlayışında olunca cok zor oluyor.. ben çocukluğumdan beri senin şu ruh halindeydim.. hep okul birinciliği her gittiğim yerde kurs birincisi vs. olurdum.. simdi turkiyenim eniyi univ. lerinden birinde en yuksek bolumlerinden birinde okuyorum insanlar için cok kullandığım kelime canım idi.. fakat her geçen gun böyle bir bakışla yaşamanın ne kadar hezeyan içinde olduğunu anlayacaksın.. ve bunu anlarsan iyi bir şey.. cunku cogu zaman su yanılgıya cok düşer senin benim gibi insanlar.. her şeyi biliyorum yanilgisina.. bence kendine bakışini değiştir derim seni o zaman iyi birileri bulur..

1|0
    0|0
    • insanlar icin kullandigim kelime g. e. r. i. zeka. li idi ama KS onu otomatik değiştirmiş..

• ben zeki olunca mutlu olursun demedim.. mutlu oldugunda sendeki var olan zeka seviyesi olabileceği en yüksek seviyeye cikar dedim.. cahiller neden mutludur çünkü onlar cok dusunmezler beyindeki enerjiyi saf bir şekilde sevdiği şey ne ise onu yapmaya harcarlar ve insanlar birilerinin zoruyla ya da baskıyla değilde kafasina gelen şeyi yaptığında mutlu olurlar cocuk gibi.. Çünkü cocuklar ince düşünmezler hissettikleri şeyleri takip ederler ki tutmazlar birine kusseler bile bu enerji akar vucutlarindan.. ve kendi hisleriyle kendini mutlu edecek şeye yonelirler.. cahil kafasını yaşamak güzeldir.. ne demişler ayaklarını sıcak tut başını serin düşünme derin.. onlar da basitçe düşündükleri için hrm mutlular hem de olasi zekalari da kendu limtlerinin ust seviyesinde.. bu yorumu anlayacak kadar zeki bir insan olmalisin.. güzel insan 😂😂😂

• cocuklar kin tutmaz da yine eksik kalmış ki olarak 😂😂😂

• Gif güzelmiş. .
    İnsanı severim tarafından oturu

1|0
    0|0
  • Anlayışlı ve empati yeteneği güçlü insanlar.

1|0
    0|0
  • kafa dengi

1|0
    0|0
  • O dedigilde kadin zekayi anlatacak ama hertarafi oynuyor bunu yaparken. Kadin vucut dilini yanlis anlamis :D

1|0
    0|0
  • hamaratt

1|0
    0|0
  • Al benden de o kadar

1|0
    0|0
  • Güzellik bir yere kadar, kafa dengi memeler şart

1|0
    0|0
  • Etrafına neşe saçan zeki insanlar

1|0
    0|0
  • Adamı kadın vurmus gibi olmus ha klsdg

1|0
    0|0
  • Maki olmayan insanlar 😂

1|0
    0|0
  • Kız Çünkü arkamdaki adam mal diyor. Ne kadar anlatırsan anlat düz sıkışmış girmiş düzgün düşüncesini engellemek için araya toz girmiş olduğu kadar bütün aptallar beni buluyor diyorsun buna yakın bir şey oldumu @BgmBğr

1|0
    0|0
  • Zeki ve hamarat olsun. Saygısı sevgisi yerinde olsun. İki gözü bende olsun başka bir şey istemem :)

1|0
    0|0
  • Deli dolu insanları seviyorum :)

1|0
    0|0
  • Samimi ya da zeki

1|0
    0|0
  • Konuştuğum kişinin benim kadar zeki olmasını isterim :)

1|0
    0|0
  • Ne olursan ol gel bacim

1|0
    0|0
    • Ben gif mif anlamam kelimelerle resim yapma satanimdir benim uzmanlik alanim

• Evlenince bol bol gif yaparsin artik ;)

• Anlamıyalım da bizimle evlenmesin.

1|0
    0|0
  • Gifte diyorsun ki senin gibi zeki ve yakışıklı olsun evlencem 😀 bücürcüğüm

1|0
    0|0
  • Sakin namuslu

1|0
    0|0
  • kesinliklee :) zeki insan seveninin kıymetini bilen insandır ;)

1|0
    0|0
  • o nasıl bir tanımdır öyle

1|0
    0|0
  • beni seven insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...