Çok Yakın Arkadaşınız Sizi Aramasa Siz Onu Ararmısınız?

Benim bir sinif arkadaşim var kiz ama biz onunla tam 8 senedir ayni okulda beraberiz, ve ailelerimiz de gorüşüyo. onun ailesi biraz soğuk yani rizeliler. Şimdi gelelim asil konumuza arkadaşlar bu okullar bitti ya cuma günü karne alicaz. ve bizim de son senemiz elifle liseye geçicez artik ve ayrilicaz ayri ayri okullara gidicez ben hep 8 senedir çoğu zaman hep ben aradim bu elifi ben sordum bişi yapsak bir işimiz olsa hep ben aradim ne yapalim diye bana cevap veriyo ama o pek aramiyo bu arada o kizin tel numarasi yoq telefonu da yoq annesininkinden konuşuyoruz. ailesi bu kizi benim evime falan yollamiyolar ben çok sinir oluyorum bir ara bunun yüzünden ben sinir krizi geçirdim neyse bu kiz beni hiç aramiyo hep ben ariyorum siz olsaydiniz ne yapardiniz benim gibi bir arkadaşiniz olsaydi karşi cins olarak düşünmeyin ben bu elifi aramasam seneye nasil olur liseye geçince bide bunu sorucam size lütfen cevap verin kafam çok karişik

Güncellemeler:
Çok Yakın Arkadaşınız Sizi Aramasa Siz Onu Ararmısınız?
Çok Yakın Arkadaşınız Sizi Aramasa Ararmısınız?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arar nabız yoklarım üstüme düşeni yaparım açıkcası hal ve hareketlerimi karşımdaki kişiye göre yön veririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aramamm

1|0
    0|0
  • Belki paketi bitmiştir , diye ararım

1|0
    0|0
    • bilmiyorum ben bazen onu deniyorum tam konuşucakken kapatiyorum ariyo o. ve annesinin telefon paketinin olmamasi imkansiz abisinin ablasinin telefonu var onlardan da mi arayamiyor

• Arama bosver

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...