Mağaza müdürüm beni çok azarlıyo :( cıksam mı işten?

müşteriler varken bile bagırıyo bana. ben de insanım ve bende unutabılırım bazı seylerı. ne yapsam önerilerinizi alabılır myimm?

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• çık ihtiyacın yoksa her işin bir zorlugu var yaşın gençken oku sen mağza müdürü ol...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yahu tepkini koy ortaya. Cevabını esirgersen ezer seni. Bağır çağır demiyorum ama lafınıda söyle.
    Çıkartılırsanda isinden bu yüzden cıkartıl. En azından ezildiğin icin çıkmış olmazsın.
    Bak Bir arkadaşımın olayını anlatmak isterim özetle :D
    yeni ise Girdiği İcin kasada geri iadeleri alırken yanlıs hesaplayıp Dosyayı yanlıs dolduruyormuş. Bu yüzden daima açığı çıkarmış. Suç onun zor öğrenmesinde değil 2 gün içinde öğretmeye çalışıp kasada tek basına bırakanlarındır. Daha sonra sef yanına çağırıp azarlamış ve Hırsızlık damgasını vurmuş kızın yüzüne. Tabi bizim kız cevapsız kalırmı hic. Başlamış kendini savunmaya. Kapıyı ört sesin dışarı gidiyor demesine kalmamış şefin kapıyı sonuna kadar açıp " dur herkes duysun Nasıl utanmadan insanları suçlu çıkardığınızı". Sef söyle bir İtamda bulunmuş son olarak " filan ca kişinin hatrı olmasa seni ise almazdım zaten çalıştığında yoktu sen dua et ona " bizim kız da su cevabı verip çantasını alıp çıkmış " ben Su dükkanda 2 gün çalışmadan otursam senin su pis reyonlarını düzeltmesem kimin hatrı kimde kalıyormuş hadi ordan sen beni o dakka su dükkanda tutmazdın bana maval okuma haddini bil yerini bil deyip isten çıktı.
    :D Zaten olayı duyunca hepimiz sok olduk ama Helal de olsun demeyi ihmal etmedik. Unutma susan daima suçlu kalır. Hadi selametle :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Unutabilirim bazı şeyleri diyorsan unutkanlık sende alışkanlık haline gelmiş, tembellik bir yerde. Resimdeki sensen öyle bir havan var. Adam haklı olabilir.

0|0
    0|0
    • hayırrr sadece cokk yogun oluyo ve müşteriyi hatırlamıyorum hangi ürünü saaat kaçta kimin için ayırmıstı falan fıstan iste. not yazmaya bıle fırsatım yok ve dısarda benım isim

• Ona göre bir sistem geliştir o zaman. Onun azarlamasına fırsat verme baktın olmuyor, her halukarda sana çatıyor o zamanda ezdirme kendini, cevabını ver, ya da başka bir iş bul. Bazı insanlar bağırabilecekleri birini bulduklarında bütün sinirini ondan çıkartırlar.

• Durumun el veriyorsa çık.

0|0
    0|0
  • Senin bileceğin iş

0|0
    0|0
  • Çık da öl açlıktan, istesen de istemesen de o adama muhtaçsın eşek gibi çalışacaksın, siz fakirlerin biz zenginlere ekmeği tuza banıp yer gibi muhtaçsınız.

0|0
    0|0
  • Sabret ezilirsin ama çıkma işten boşver

0|0
    0|0
  • Eğer işinizi seviyorsanız bence dişinizi gösterin aksi halde egosunu tatmin etmeye çalışacak, sürekli üstünüze oynamaya çalışacaktır.

0|0
    0|0
  • Çık bakalım

0|0
    0|0
  • Daha iyisini bulursan çık

0|0
    0|0
  • valla benim patronum bana öyle yapacak. yemin ediyorum tornavidayla delik açarım midesine

1|0
    0|0
  • Sınırını aşan ve haketmeyen şekildeyse çık. Buna alışırsan sadece şu an ki müdür değil herkesten bu durumu yaşamaya başlayabilirsin..

0|0
    0|0
    • ama gercekten unutuyorum bazı seylerı. ona da bahane cıkıyo zaten taktı kafayı bana

• bulamıyorum iş

• O zaman çalışırken bir yandan da bakın.. Bulmaya çalış.. Buldun mu da çık..

• gelıp doveyım

0|0
    0|0
  • çıkk

0|0
    0|0
  • çalışmaya devam et

0|0
    0|0
  • Mobing uyguluyor desene

0|0
    0|0
  • Seni azarlamaya hakkı yok sürekli olarak beğenmiyorsa çıkarır yine bağırırsa söyle benden memnun değilseniz çıkarın diye

0|0
    0|0
  • milletin içinde azarlıyor ise sende milletin içinde iş yeri sahibine şikayet edip bu nedenle çalışmak istemiyorum de

0|0
    0|0
  • İstifa etme ama kendinide ezdirme o sana bağırıyosa sende ona bağır bırak kovabiliyosa kendi kovsun lc waikiki gibi bir şeyse çalıştığın yer kovamaz seni ama hata yapmaman gerekiyo

0|0
    0|0
  • kimsenin kimseye bağırmaya hakkı yok çık ordan ama gidişin güzel olsun sen onu azarlayım git :)

0|0
    0|0
  • derler ya el işi hep aynıdır burdan çıksan başka yerdeki de çok farklı olmayacak emin ol

0|0
    0|0
  • Yüzüne soyle bunlari anlar

0|0
    0|0
  • İşe ihtiyacın varsa yeni bir iş bulana kadar sabret.

0|0
    0|0
  • açığını bul müşterilerin önünde ortaya ser sonrada fısıldayarak güzel oluyormuymuş de o mesajı alır

0|0
    0|0
  • Sonra işsiz kalma

0|0
    0|0
  • Adres ver binelim tepesine züppenin 😉😈

0|0
    0|0
  • Asgari ücrete köle gibi çalıştırıyorlar, modern kölelik işte

0|0
    0|0
  • yaşın genç ve hayatın boyunca kendini ezdirme

0|0
    0|0
  • Zoruna gidiyorsa gururuna dokunuyorsa bas lafını Dök içini çık rahatla

0|0
    0|0
  • Sende ona bağır ve çık işten

0|0
    0|0
  • git mahallenin abilerine söyle bir ilgilensinler

0|0
    0|0
  • Yani yanlis yapiyo durumun iyiyse ayril belkide isi birakman icin yapiyodur biktirma politkasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Onunla boş bir vakit konuş

0|0
    0|0
  • Kesin ama seviyeli bir sekilde seninle konusmasina dikkat etmesini söyle. Bunu yaparken bakislarina, durusuna dikkat et, ezik gibi durma karsisinda.

0|0
    0|0
  • Ya boşver moralini bozmaya değmez kızım çık başka mağaza mı istemeyecek seni tecrüben de var hem aptal herif onun derdi çekilmez

0|0
    0|0
    • yatırmam gereken taksitm olmasaydı direkt dediğini yapardım ama 12 saat calısıyorum hicte vakıt olmuyo.

• Ben olsam çıkardım

0|0
    0|0
  • Çık kurtul

0|0
    0|0
  • terk et orayı

0|0
    0|0
  • Haklisin aslında konuş onla ekmek parandan olma

0|0
    0|0
  • çık ya ezdırme kendını.

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun ya bende bir serciste staj yaptigimda bana da bagirirlardi insanalrin onunde hep azar isitirdim bak ayrt el kursi ve tebbet suresini oku ayet el kursi koruyucu duadie her daim oku tebbet suresinin ise Turkcesini okursan neden oku dedigimi anlarsjnn

1|0
    0|0
Yükleniyor...