Benim kadar sevgisiz biri var mı?

Gercekten cok merak ediyorum acaba benim kadar sevgisiz birisi var mıdır diye.
Ailem tarafından o kadar sevilmiyorum ki analatamam. bir tane küçük kardesim var hem anne hem baba seviyor erkek kardesimi hem baba hem anne seviyor ben ise hergün ikisiylede illaki kavgalıyım herhangi bişeyde hemen beni suçluyolar bana sürekli sen böyle yap seni kimse sevmez etrafında kimse kalmaz diyolar ama benim çevrem o kadar geniş kii yani okulda falan hiç kavgalı olduğum yoktur olsada hemen barışılır yani sevenimin ve sevdiğimin çok iyi olduğunu düşünüyorum sevgilim de var 3 yıllık bikere bile ayrılmadık o kadar uazak olmamıza ragmen çok iyiyz ama anlamıyorum ailem tarafından neden sevilmiyorum hep kardeslerime bişeyler vaat ediyo ben aşağılanıyorum sürekli puanlarımla beni suçluyolar oysa ben fen lisesindeyim o anadolu beni 3 sınıf kız kardesimle bile karsılastırıyolar sürekli gercekten bıktım ben ben değilim hepsinden nefret etmek istiyorum nefret de edemiyorum çok seviyorum özellikle bikere bile babacım diyip sarılamadığım sadece bayramdan bayrama öpebildiğim babamı çok seviyorum her ne kadar bana sözlü şiddet uygulasalar bile seviyorum ama bir gün ya sadece bir gün mutlu uyuyamıyorum sorun gercekten bende mi?

1|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin gerçekten güzel bir kalbin var, sorun sende değil fikrimce... Biraz kıskanmışız sanırım :) Sen sevmeye devam et herkesi gerisini boşver.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana öyle geliyor kızım. Bir aile kızını soyutlar mı. Bebek gibi muammele mi bekliyorsun ailenden

1|0
    0|0
    • Bebek gibi muamele beklemeyi falan bırak ben en azından kardeslerimle aynı muameleyi görmek istiyorum örneğim kardesim benden 2 yas küçük ikimizinde ihtiyacları var dimi ona şu sınavdan x puan al sana şu tel i alıcam diyor ve alıyor ben ondan büyük olmama ragmen bana eski tel ini veriyor m. ö. Den kalma bu en basit örneği daha niceleri

• Keşke keşke keşke. gözüme soka soka olmasa bunlar görmezden gelicem ama sinirden başım ağrıyor şu an teşekkürler yorumların için

• Sağol fayda sagladıysam mutlu olurum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...