İstanbul'da gidilebilecek güzel iftar yerleri nerelerdir bilgisi olan?

Bildiğiniz güzel mekanları yazarsanız çok sevinirim.. Hatta biliyorsanız fiyatlarını da?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• eminönü'nün her tarafını karış karış gez Topkapı Sarayı'nı gez Sarayburnu na doğru Harem dairesinde hazine dairesinde kutsal emanetler dairesini de top kapı Sarayı'nin avlusunda arazisinin Derneği Sen Aya İrini Kilisesi vardır şu an müze Bizans'tan kalma da kolay gelsin sonra yine oraya çok yakın biliyorsun işte Sultanahmet Meydanı var Ayasofya Sultanahmet oralarda gör dikilitaşı gör Ayasofya çok yakın otellerin olduğu bölgeye doğru giderken �stanbul Arkeoloji Müzesi var mutlaka gir Müzeyyen Helenistik dönem heykellerinden ğlayan kadınlar lahdi ile İskender lahdi var mutlaka gör sonra Sultanahmet Camii oraya yakın Bayezid Camii ve Meydanı var oralarda görgör devam et istersen Fatih'e geçip Karagümrük semtindeki Kariye Müzesi'ni ziyaret edebilirsin eski bir Bizans kilisesidir tavan freskoları güzeldir aynı semtte Laleli camii var yakin Üçüncü Mustafa dönemi onu da gör Galata Köprüsü'nden istersen Beyoğlu tarafına da geçebilirsin Galata Kulesi'ni görmüş olursun oradan İstiklal Caddesi'nden Taksim'e Cumhuriyet caddesine Oradan da Teşvikiye doğru çıkarsın (İstiklal Caddesi üzerinde Sen antuan Kilisesi var onu gör haç planlı bir kilisedir unuttum söylemeyi) ya da eminönü-sirkeci iskelesinden Beşiktaş iskelesine geç vapurla orada Ortaköy Camii'ni görürsün Abdülmecit dönemi Barok sanatının izleri vardır oradan işte Dolmabahçe Sarayı'na geçersin çırağan sarayını da gör Beşiktaş ta yürüyerek gidebilirsin. Başka ne boğaz turu yap Rumeli Hisarı'nı gör Üsküdar adam vapurla geçiş yine Üsküdar'da gör. Kadıköy'e geçip Haydarpaşa iskelesinde gör derim ama galiba hali perişanlıkmış.

Gezerken de bence Toplu taşıma araçlarını kullan

1|0
    0|0
    • Yalnız iftar yeri sormuştum bu bahsettiğiniz yerlerin çoğunu gezmiş bulunuyorum zaten yine de emeğinize sağlık

Erkekler Ne Diyor 4

• Aksaray metro durağı arkası

Akdeniz Hatay sofrası

77 tl sınırsız

1|0
    0|0
    • Biliyorum orayı teşekkürle

• Bakkal hıdır abinin eşi yeni bir lokanta açmış ismi ''hıdıriyenin yeri ''

Orayı tavsiye edebilirim

#Türkerkeği

1|0
    0|0