Evlilik Bireyler için olmazsa olmaz mı?

Evlilik=Hayat mı? Demek?
Evlenmeden olmuyor mu?
Böyle mis gibi rahatız kendi paramızı kazanıyor gönlümüze göre harcıyoruz istediğimiz gibi mutlu bir hayatımız var.
Neden Ebeveynlerimiz kafamızı karıştıyor tüm konular evliliğe çıkıyor?
Sevebilsek evleneceğiz ama bizi seveni biz sevemiyoruz bizim sevdiğimiz de bizi sevmiyor malum olmuyor !!!
Şimdi gidip mantık evliliği yapıp hayatımızı cehenneme mi cevirelim?
Mantık evliliği yapanlara zaten farklı bir gözle bakıyorum ooo ne özgüven o ne cesaret yürek mi yiyorlar anlamıyorum? :)
😰

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• peki senide benim gibi arkdaşların olsun çevren olsun özellikle çocuklarıyla zaman geçiren tablolar bir nebzede heyecanlandırıp keşke dedirtmiyormu? iyi hoş güzel para her daim kazanılır... mutluluk ise bir kemal sunal fliminde bile yüzümüzü güldürebiliriz ama yürekten gülmedikten sonra...

1|0
    0|0
    • Bazen olsa iyi olur diyorsun ama ömrünü bir adama ve bir iki çocuğa adamak çok saçma çok özveri istiyor böyle sessiz sakin tek başına takılmak daha mantıklı geliyor :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• aslında olmazsa olmaz degil
    ama ebeynler işte yaşın geldi işin iyi evlensene be adam gözümüz arkada kalmaz birisi yanında olur mutlu mesut olursun diyorlar
    bende bla bla bla diyorum
    evlenmiyorum siz sanki çokmu mutlu oldunuz hayatınızın her evresinde
    ne desen boş
    bu cocuk laf dinlemiyor asi olmuş diyorlar

1|0
    0|0
  • Toplumun bize biçtiği rol gibi belli bir yaşa gelen herkes evlenir Evlenmeyen lere iyi gözle bakılmaz, baskı kurulur, bireyin ne düşündüğü önemsenmez bazı insanlar evlenmek için evleniyor sevdiği için değil ne zaman bunun gereğini doğru kişiyle doğru zamanı sezdiğin an evlenmelisin

1|0
    0|0
  • Sabahattin Ali'nin de dediği gibi “insanlara ne kadar çok muhtaç olursam onlardan kaçmak ihtiyacım da o kadar artıyor.”

1|0
    0|0
  • Bencr evlenmeliyiz 😄

1|0
    0|0
  • Her tercih kendi içinde doğru

1|0
    0|0
  • Hayır değil.

1|0
    0|0
  • Bugüne kadar eksikliğini duymadım. benden pek öyle klasik aile babası da olmaz

1|0
    0|0
  • Evli değilim ama çok mutluyum

#Türkerkeği

1|0
    0|0
  • evlilik umrumda bile değil di , taki geçenlerde peygamber efendimiz s. a. v ; evlenmeyen bizden değildir hadisini duyana kadar. kanım dondu resmen. inş. ev alabilirim de evlenirim

1|0
    0|0
    • Saçma sapan hurafeler !!! :)

• cuma namazındaydım , hoca hutbede söyledi , salak mısın abi sen , her duyduğuna hurafe mi diyon , hadis diyorum sana hurafe diyosun :D

gece sakız çiğnersen ölülerin kemikleri sızlar gibi saçma batıl inançlardan bahsetmiyorum :D töbe ya , neyse iyi akşamlar

• olmazsa olmaz degıl ama insan yanına bir eş arıyor

1|0
    0|0
  • bir çok sefer denedim, olmadı. bende kaç yıldır yalnız yaşıyorum, ve sadece günübirlik ilişkiler yaşıyorum her iki tarafta mutlu ve istediğini alıyor kırılmadan dökülmeden yıpranmadan üzülmeden ve ağlamadan. hayatımın geri kalanını da bu şekilde sürdürmeye devam edeceğim. hem özgür hem hiç bir şeyden mahrum kalmadan...

0|0
    0|0
  • olması lazım duyguları bazen sınırlandırmazsak birbirimizi yeriz

0|0
    0|0
  • bu hayat tarzı, görüşü ile ilgili. kız erkek ilişkisi bir ihtiyaç. kimi evlenerek kimi de sevgili olarak yapar bunu. genelde dindar insanlar evlenmeyi tercih eder. ve yine genelde ateist insanlar saçma bulur ve kendisinin kısıtlandığını düşünür.

0|0
    0|0
  • Evlilik = plan + sanat + basari + gercekler

0|0
    0|0
  • Olmaz tabiki

0|0
    0|0
  • eeee sev sende... kimsin yani nesin... kimiz neyiz havamız kime kardeş

0|0
    0|0
  • Bekarsan toplumda yerin bile olmuyo. Kendimden biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evlenmeye hiç olumlu bakmıyorum, aşka falanda inanmam eğer evlenme kararı alırsam sadece çocuk için olacaktır büyük ihtimal.

1|0
    0|0
    • Çocukta çekilir çile değil görüyoruz ışte eşten dostan hayatını mahfetmeye değecek aklî selim bir karar değil

• Aynen bekarlik sultanliktir😂😂

1|0
    0|0
  • Kesinlikle değil baya gereksiz bişey

1|0
    0|0
Yükleniyor...