Babam bana gırtlagıni sıkarim diyor ne diyor bu adam?

Yanlisikla pide parçasini yogurdun uzerine dusurdum bir gulme aldi beni. Snra bana embesilmisin ne duruyorsun alsana pideyi iicnden dedi ben aldim. Sonra babam masadan kalkip iceri gitti. Butun yemekler bogazima dizildi sanki. Annemde kalkti masadan. Sonra onlar icerde didismeye basladilar. Bana bagirfi babam dana beddua ederim de yakana yapisir da
Yanima geldi. Iyi et ama haksizsan sana yapisir ben sana ne yaptim dedim. Bagirmaya basladi senin girtlagini sıkarim kes sesini gavur kiz pijamayla masada oturuyosun birazdaha ac gotunu napiyosuun oldurucem senii...
En sonunda agladim rahat birak beni dedim. Uzaktan tu senin suratina dedi.
Iyi tukur allahta senin yuzune tukurcek dedim.
Yanima geldi elindeli seccadeyi kafama dogru uzatti kafani parçalarim gerizekali kiz dedi. oyle gitti iceri.
Beni gozu yasli birakip gitti jceri.

Neden bu babanin kiziyim diye sorguluyorum hep. bikktim ben. Biktim. Cevap verme demeyin icime atinca hasta oluyorum zaten terapi aliyorum ama yok sadece benim dgismemle olmuyor uni 1. Siniftayim ailemle yasiyorum bana bir fikir onerin.
Calisip para biriktirip yurda mi cikayim onlisanstayim

Güncellemeler:
20 yasindayim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Okulu bitir ve kac git o evden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah (c. c) aile saadeti versin Rabbim kalperinizi yumuşatsın.

1|0
    0|0
  • Sabırlı ol evet davranış hoş bir durum değil öfke nefsin afetlerindendir babanda nefsine yenilmiş düzelir inşallah.

0|0
    0|0
  • Bas şuna tekmeyi

0|0
    0|0
    • Çokmu kolay meslegimi elime almadan cikarsam bu evden erkekler harcar beni

• Baban sevmiyor demek ki sofrada öyle oturmayı vs biraz daha giyimine çeki düzen ver sonuçta sen o ailenin parçasısın uymalısın bazı şeylere kafana göre takılcaksan 1 saniye durmayıp çıkacaksın başının çaresine bakmakta senin derdin olur

0|0
    0|0
  • ufaktan çalışmaya başla paran birikince yurda cıkarsın.

0|0
    0|0
  • Aile anne baba bulunmaz bir cevherdir onlardan ayrıldıktan sonra anlarsın

0|0
    0|0
    • Delimisim sen? Adam drduk ere vuruyo bana nesini aricam yahu

• Sen bilirsin sonra pişman olduğunda anlarsın

• Beter ol k*şar

0|0
    0|0
    • Sıçaaariiim agzina güzel kardeşim ne oluyo lan

• Az bile yapmış sen gibileri gebertmen lazım pislikler.

• Kenef surat kes sesini

Kızlar Ne Diyor 2

• otur oturduğun yerde dışarı da ki hayatta da başka sorunlar olcak yaptığı doğru olmayabilir ama babanın hoşlanmadığı tarz da giyinmemeye dikkat et

0|0
    0|0
  • jkhgthkgtyf aman ya hep derler sıkma canını

0|0
    0|0
Yükleniyor...