Nasıl arkadaş edinmeliyim? Sosyal fobi hastasıyım? çok çekingenim? birisiyle nasıl tanışılır?

Arkadaşlar ben anksiyete , narsistik kişilik bozukluğu ve Sosyal fobi hastasıyım. Yaşantım çok değişik. Öncelikle kendi iç dünyamdan kurtulacağım için kendimi ile gurur duyuyorum ve övünüyorum. Farklı yaşantım , inancım ve görüşlerim var. sinirli bir yapım da var bu yüzden sanalda bile yargılandığım oldu. gerçekte 2 arkadaşım var ancak yaşıtlarımla anlaşamıyorum. Sanalda da benden büyük arkadaşlarım olmuştur. Öncelikle arkadaş olacağım kişinin benden 2 -3 yaş büyük olmasını istiyorum. liseye gidiyorum. sizce nasıl ilk başta arkadaşlık kurabilirim? nasıl kendime yakın hissettirebilirim? merhaba , naber vb. haricinde nasıl tanışılır? bunun yanında dış görünüşte önemli mi? ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
güncel

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• ben a sosyal biriyim gerçi yavaş yavaş toplumun içine girdim iş geregi yaptım ilklerde zor oluyor sonra alışıyorsun toplumun içine girme mecburitiyle karşılaşsaydın bu durumunu yenerdin

1|0
    0|0
    • Okul gereği ile bende sosyal çevreye çok giriyorum abicim :) Fazla çekingende değilim. 2 arkadaşım var şu an. Biraz daha tanışmak istiyorum ama panik yapıyorum ve sakinleşemiyorum ve nasıl tanışacağım bilmiyorum

• sende tuhafsın birader benide müşterinin yanına götürüyor çekiniyordum bakıyordum bazıları direk kendileri benimle konuşuyordu bir otelci var kendi benimle durup dururken konuştu

• Bence yorum yapanlardan en samimi bulduğunla taışmayı dene ya da piskoloji okuyan arkdaşım var yönlendirebilirim seni

1|0
    0|0
    • yorum yapanlardan en samimi bulduğunla tanış demişsin de benim zaten sanalda bir çok arkadaşım var. ben gerçek hayatta istiyorum dedim.

• İstanbul . okuldan yapmak istiyorum ancak sosyal fobi , anksiyete tedavilerine yeni başladım zaten. sanaldan kişilerle buluşup arkadaşlık yapmak istemiyorum. tanışma ile ilgili sıkıntım var. arkadaş olacağım kişinin benden 2 -3 yaş büyük olmasını istiyorum. yaşıtlarım ile anlaşamıyorum sanırım bu durumdan dolayı sadece 2 arkadaşım var. merhaba , naber vb. haricinde nasıl tanışılır? bunun yanında dış görünüşte önemli mi?

• ya bazı insanlar görünüşede önem verir ama bence dostlukta bu saçma bir etken kim olursa olsun kalbi temiz olduktan sonra benim için yeterli alt tarafı arkdaşlık yapcaksın nikahınamı alcan sanki

• Sen nasıl narsistsin ? Narsist olsaydın buraya bunu yazmazdın emin ol.

1|0
    0|0
    • ne alaka? arkadaş çevremin az olmasından nefret ediyorum. ünlenmek istiyorum. narsistler akıl hastası felan mı da buraya yazamaz? doktor felan mısın kardeşim?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...