Izmirli inanlari cok kiskaniyor?

Ben doguda kucuk bir sehide yasiyorum (elazigda). Batili insanlari cok kiskaniyorum yasam stillerini cok benimsiyorum. İzmir mugla bursa antalya İstanbul , da yasayan insanlara imreniyorum. Bu sadece bende mi oluyor?

Güncellemeler:
Basligi yanlis acmisim ozur dilerm. "Izmirli insanlari cok kiskaniyorum" olacakti :)

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• boşver imrenme. kapitalizm buraları bitirdi. en azından doğudaki insanlar halen saf. insana değer veriliyo orda. batıdaki insanlar para para diye insanlıktan çıktı. eşlerin birbirlerine saygısı bile yok.

0|0
    0|0
    • Yasam sekliniz rahat, baski yok bir sey yok Heryerde bira sigara icebiliyorsunuz. Fark etmiyorsunuz ama bunlar onemli seyler :)

• Yasamadan anlayamazsiniz :)
      Gidip bir sigara daha yakayim, nasil kurtulacam bu lanet sehirden 😃

• ben İstanbul'da yaşıyorum asosyalin önde gideniyim. hiç de imrenmiyorum :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bingöllüyüm. Bingöldede, izmirdede, balıkesirdede, istanbuldada durdum. Mersinde yaşıyorum şu an. Emin ol çok özenilecek şeyler yok sadece genişlik ve toplum ve geleneklerden uzaklaşma var onun dışında iki üç şey güzel onlar içinde özenilmez

0|1
    0|0
    • Genişlik degil, rahatlik. Bingole defalarca gittim orada insanlar elazigdakinden daha muhafazakar. Bir insan rahat olamayacaksa ölsün o zaman :)

• Bingöl çok katıydı ama şimdi daha iyi kusenler haber ediyor bana ama rahatlık dediğin genişlik işte burda aile kavramı pek yok emin ol çok iyi değil yani teknolojini içine batmış insanlığın ruhun öldüğü cenazelerden farkımız yok. Güzel yanlarıda var ama özenilecek kadar değil emin ol

• Özgür diye düşünüyorsundur onları. Onlar özgür falan değil, haklarını bildikleri ve savundukları için öyle. Sen doğuda " höt " denildiğinde oturuyorsan senin suçun.

0|0
    0|0
  • Geçen hafta Elazığdaydım. Söyleseydin sana terapi yapardım bu saçma düşüncenden kurtul diye.

0|0
    0|0
  • niye kıskanıyorsun ki
    ben izmirliyim uzunca bir süredir diyarbakırda yaşıyorum emin ol doğu insanı daha sıcak

0|1
    0|0
  • bende doğuda yamaçta kar yağan ufak bir köyde yaşamak isterdim küçük bir evim olsun ve beni seven bir eşim

0|1
    0|0
  • Yok normaldir imrenmen bende elazığda yaşasam öyle olurdu herhalde

0|0
    0|0
  • Özelikle İstanbul'da büyük şehirlerde hoş görü başkalarının ayıbını araştırmama ya da varsa ifşa etmeme diğer küçük şehirlere nazaran daha az İstanbul'da ikamet eden biri olarak küçük şehirleri de bilen biriyim.

0|0
    0|0
  • bende Trabzonluyum İzmirli olmak isterdim zaten izmirde okuyorum

0|0
    0|0
  • çox hoştir, ama benana.

0|0
    0|0
    • Şaka maka tahmin edebiliyorum. İşim gereği iç ve doğu illerine vaktiyle çok seyahat ettim. Akıl sağlığını bazı yerlerde korumak imkansıza yakın.

• Yoo. Ben mardin veya şırnaktakileri hiç kıskanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İmrenmek güzeldirde kıskananları görüyoz kızlarımıza demediği laf kalmıyo kafalarıını koparıcam pi. çlerin çekemiyolar. Sabah öyle akşam elimizde biralar sallana sallana alsancaktan aşşağıııı :D

0|0
    0|0
  • ben muğlada yasıyorum şunu söyliyim gercekten kıskanılacak bir yaşamımız var :D

0|0
    0|0
  • izimirliyim ama her yerde aynıyımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yok canım katılmıyorum sana bir İzmirli olarak. Stil dediğin nedir ki ya kozmopolitik görgüsüzlüktür hepsi. Harbi bir stilin olsun inan her yerde geçerlidir heryerde imrenilirsin ;)

0|0
    0|0
  • izmirde yaşıyorum bazen çok geniş olan durumlar olsa da cidden güzel yaşanılası bir şehir kimse kimseye karışmaz

0|0
    0|0
  • Ben İzmir den nefret ediyorum çok yapmacıklar

0|0
    0|0
  • E yanı bı bakıma haklsın ben dogma buyume ızmırlıyım sanırım dogu veya ıc anadolu bolgesınde yasayamam hele ramazanda cok kotu seyler oluyormus

0|0
    0|0
  • Kıyamam gel beraber yaşayalım

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın bilmiyorum ama üniye gidersen anlarsın hiçbir öneminin olmadığını herkes insan

0|0
    0|0
  • Galiba

0|0
    0|0
  • Kıskanacak birşey Yok...

0|0
    0|0
  • Balıkesirde yaşıyorum ve bu illerdekilerin pek de farklı bir yaşam tarzı olduğunu düşünmüyorum Bursa zaten mülayim bir şehir

1|0
    0|0
Yükleniyor...