Neyinize güvenipte zina yapıyonuz?

Allah'ın emirleri açık.. Neyinize güveniyonuz? Bana sanane filan diyecekseniz hic yazmayin..

Güncellemeler:
Neyinize guveniyonuz

2|1
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Neyine güvenip insanları yargılıyorsun?

0|0
    0|0
    • Yargılama değil soru bu.. Yargılasam cezasını uygulardım

• Tahmin etmiştim.. Senin ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum. Lakin nasıl doğanın kurallarını O koyduysa, insanlığın da kurallarını O koydu..

• ve yargılama cezalandırma da ona ait senin inanışına göre, senin görevin değil bu.

En İyi Erkek Görüşü

• Onun emirleridir hayatı anlamlı hale getiren, var mı helal yoldan tek eşlilikten güzeli , ben zina yapmam/yapamam.. Çünkü korkarım Allaha karşı gelmekten...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sanane abi. Sen Allah'ın asistanı mısın? Herkes kendi kapısının önünü süpürsün önce.
    Herkes kendi günahından sorumlu. Sana gelip de "neden KK'da zinayla ilgili bir şey söylemedin?" diye sormayacaklar rahat ol.

0|3
    0|0
    • Detayi okumamisin.. Sanane diyenler baska kapiya.. Zorunuza gidiyor gercekler yuzunuze vurulunca..

• Asdfldkfpfkf sen böyle, bu şekilde uyardığını mı sanıyorsun şimdi. Pihahahahha hiç güleceğim yoktu ya! Ben görevimi yaptım diyosun yani asdfşdldls Allah dile gelse "kulum sen napıyosun?" derdi.

• Ben uyarmadım.. Hatirlattim.. Sen istedigin kadar gül, umurumda olmaz..

• Ne kadar guzel bir soru gercekten tebrik ederim seni

0|0
    0|0
    • Estağfirullah abla.. Tebrik edilecek ne var? Sen ikinci tebrik edensin ama anlamadim niye.. Böyle olmamız gerekmiyor mu zaten?

• Tabi ki de boyle olmamiz gerekiyor

• G. tüme güveniyom
    Not: hiç zina yapmadım ama soruna sinir oldum

1|0
    0|0
  • Çok haklısın yapanlar hep pişman olacak..

0|0
    0|0
  • Güvenenlere sor

0|0
    0|0
  • adam haklı

0|0
    0|0
  • madem flört etmek haram nası evlencez o zaman beeh

0|0
    0|0
    • aile gözetiminde tanisabilirsiniz.. illa anne baba olacak degil yani misal yanina teyzeni veya olgun bir kuzenini alip tanisabilirsin evlenmek istedigin kisiyle.. bu kurallari ben uydurmuyorum, yani yazdiklarima sinirlenme hele bana hiç kizma.. :)

• yok sinirlenmem ben öyle biri değilim benim gördüğüm aile terbiyesine ve topluma göre bunlar günah değil, ama senn görüsüne saygılıyım insallah kendine uygun birini bulursun :)

• Bulamayacağımı biliyorum..

• Helalsana bir erkekten bunu duymak süperbişey.

0|0
    0|0
    • Estağfirullah abla..

• Artık kimsenin umurunda değil ki :(
      Artık kimse evlenirken imana bakmıyor. Yakışıklı olsun, evi olsun, işi olsun, arabası olsun... Bu liste devam ediyor :(
      Ben çirkinim.. Bu yüzden de kimse bakmıyor bile :(
      Ama güzel düşünceniz için teşekkür ederim

• Allahın yarattığı hiçbişey çirkin değildir böyle demeyin.

• Bende sana katılıyorum ve tebrik ediyorum

0|0
    0|0
  • Sana ne

0|0
    0|0
  • a ile başlayan yerime çok güveniyorum. gizlenmezdim normalde ama sizin gibi yobaz amsal*aklar kendilerini tutamayıp mesaj bombardımanına tutuyor

0|1
    0|0
    • bizim gibiler mi? bakalim o a ile baslayan yerin seni cehennem azabindan koruyacak mi.. sen kendini bu gereksiz site de bile gizliyorken bakalim Allah'in karsisinda nasil gizleneceksin..

• banane? ba na ne? BA NA NE?

• sen bilirsin..

• Sana katılıyorum ve Şunu diyeyim. Müslümanlık ölüyor...

0|0
    0|0
    • Müslümanlik ölmez.. Islamiyet her daim var olacak. Bu bizim gibi müslümanlarin görevidir.. neden gizlendin ki?

• @SilverBlade Seni Allah'a havale ediyorum

• @SilverBlade başka kapıya koçum.

• Günah olduğu için yapmıyorum çok mantıklı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum bu tür internet sitelerine giripte zamanı gereksiz yere harcamakta dinimizce caiz değil. Dolayısı ile daha senin bile eksiğin varken başkalarının eksiği peşinde koşman doğru değil. Önce kendimizi düzeltmeliyiz, fırsat kalırsa etrafımızdakilere sıra gelir belki ;)

0|1
    0|0
    • Vallahi bunu biliyorum.. Lakin sitede vaktini ne için harcadığına bağlı.. Buradan daha çok insana ulaşabiliyorum gayelerim için ;)

• Yapmıyom

1|0
    0|0
  • Fetva mi verceksin

1|1
    0|0
  • hahaha allahamı sorucam len?

0|0
    0|0
  • Zikimize

1|0
    0|0
    • Bakalım sizi cehennem azabından kurtaracak mı o güvendiğin 1 karışlık organın

• Ben müslümanım.. Peygamberin yolunu yolum bildim.. Her müslümanin yapmasi gerektigi seyi yapiyorum

• Yapmaya devam et o zaman

• Benim inancima gore zina gunah degil tamam mi? Aldin mi istedigin cevabi?

1|1
    0|0
Yükleniyor...