Kadına el kaldıran adam değil madamdır?

Ciddi şekilde karısını, kızını, sevgilisini ya da herhangi bir kadına el kaldıran birini gördümmü ccidden öldüresim geliyor. Delikanlılık bu halemi geldi yani?

Güncellemeler:
Kadın hak ediyor diyen arkadaşlarda bir düşünsün hak edip dayak yediklerini. Herşeyin çözümü dayak olsaydı demokrasi niye varki. Boş yorum yapmayın

1|1
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Kimi insan dayak yemeyi hakeder.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bazıları hakediyor dost..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Adam olan yapmaz bir erkek eşi veya sevgilisi her neyse başkasından gelecek kötülüklere karşı koruması gerekirken el kaldırıyorsa ben ona adam demem Allah öylelerinden uzak eylesin.

0|1
    0|0
  • Çok haklısın.

0|1
    0|0
  • Evet özde olmak lazım sözde değil

0|1
    0|0
  • Has Adamsın 👏👏👏👏

0|1
    0|0
  • Kesinlikle

0|1
    0|0
  • adamım benim 💕

0|1
    0|0
  • aynen allajh cezalarını versin onların

0|1
    0|0
  • Malesef

0|1
    0|0
  • bence alakası yok kadın belki haketmiştir

1|1
    0|0
  • Madamdır ne arkadaş ya illaki bir cinsiyetçilik sokacaksınız araya

0|1
    0|0
  • bazı kadınlar hak edıyor.

0|1
    0|0
  • Bana el kaldiracak kisinin elini keserim 😄

0|1
    0|0
  • adam değil şeref yoksunları

0|0
    0|0
  • Kadına el kaldıran insan değildir

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bazilari hak ediyor mesela anama artistlik yapan koca g0tlu zenci kadini vardi ben yaninda olsaydim onu orada doverdim hak eden var hak etmeyen var

0|1
    0|0
  • bu adamları incelersen, kendi arkadaş ortamlarında ezilen, sünepe ve korkak tipler olduğunu göreceksin. hınçlarını güçlerinin yettiği kişilerden çıkarıyolar. karılarından. çünkü asıl problemli oldukları kişilerle yüzleşecek yürekleri yok. adam değiller anlayacağın

0|0
    0|0
  • Bir kere böyle bir olaya şahit olduk adam kalabalık bir yerde dövüyor karısını çocuğu da küçük izliyor. Abartmıyorum en az 6 kişiydik. Ağzını burnunu kırdık adamın. Bir daha bırak karısını dövmeyi, pireye kızıp yorgancıyı dövemez.

0|1
    0|0
  • Sözde olmasin o halde

0|1
    0|0
  • Haklıysa karışmam.

1|1
    0|0
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • kızını dövmeyen dizini dövermiş :D

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...