Aşk olumlu yönde bir insanı nasıl değiştirebilir?

ilk kez aşık olduğumda 3 yıl sevdim çok karmaşıktı ve çok üzüldüm. Hayatımdada geriye gittim.
Genelde - aşık ol kendini değiştirmeye başlarsın gibi- konuşurlar. Bu bende olmadı.
Sonra yakın zamanda birinden çok etkilendim. Şu an hayatımda değil ve birdaha göremem. Ancak ben onunla küçücük bir şansım bile varsa olması için çabalamak istiyorum. Mesela bazı olaylardan dolayı hiç bir şeyle uğraşmak istemiyordum. Şimdi olumlu yönde sürekli kendimi geliştirmeliyim bir gün onunla tekrar karşılaşırsam kötü duruma düşmemeliyim demeye başladım. O başarılı ve kendisine baya bakan biridir. Garip bir etki oluştu gelmesi normalde mümkün değil aslında ama ihtimali bile beni harekete geçirdi. Kötü mü iyi mi anlayamadım

1|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• olgunluğa erişir , sorumluluk almasını öğrenir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sence bu etkileşim aşka sevgiye dönüşürmü onunlayken uğraşların seni üzmesin sonra çünki

0|0
    0|0
    • doğrusunu istersen şu an onu çok özledim ama göremiyorum ve konuşmuyoruzda. Benimki tamamen imkansızı denemek oluyor. Çok etkilendim yaptığım şey saçma aslında ama kaybedecek bir şeyimde yok. Saçma birinin peşine takılmaktansa değecek biri için bunu yapmak daha iyi gelmeyecek bile olsa

• Kaderde varsa görürsünfe konuşursunda ama herşey biraz senin elinde

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşk? Gün doğmadan uyandığınızda bir siz görürsünüz ya kısa bir süre orada durur , sonra birden yok olur gider. Aşk gerçekliğin ilk ışıklarında yok olacak olan bir sistir. Bukowski

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence iyi bir şey. aşık olmanın beyni uyusturdugunu dusunsem de fiziksel etkileri bile güzel. İnanılmaz enerjik olmak ya da sürekli kahkaha boyutuna çıkabilen gulucukler neşe :D

0|0
    0|0
  • Aslında aşkın seni üzeceğini bilirsin ama yinede engel olamazsın kendine yani kalbini mühürleyemezsin o yüzden akışına bırak üzüntü mutluluğu da beraberinde getirir. Bol şans :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...