Sizce En Çok Irkçılık Yapan Ülke Hangisi?

Sizce En Çok Irkçılık Yapan Ülke Hangisi? Sizce En Çok Irkçılık Yapan Ülke Hangisi?

• İngiltere
    A seç
  • İsrail
    B seç
  • ABD
    C seç
  • Türkiye
    D seç
  • Rusya
    E seç
  • Sırbistan
    F seç
  • Diğer (Belirtiiniz)
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• Fransa'yı Nasıl koymazsın? En ırkçı pis ülke

0|1
    0|0
    • 6 tane şık var hangi birini koyayım?

• Sırbistan ile Bosna savaşını bilmiyorsun galiba halka neler yaptıgını bilmiyorsun galiba bir araştır derim en ırkçı ırkların başında geldigini anlarsın o zaman

• Ay Can'ım benim sen ne kadarda dolmuşsun öyle niye sinirlendin söyle bakiyim kuzucuk? Sen Türkiye'de kaç tane sırplı gördün? Ben İngiliz'de gördüm Fransız'da tanıdım gele Rus Antalya'da çoook✋ bunlar içinde Fransız'lar İngilizce bilseler bile konuşmuyorlar hele Türkçe asla! Ben sırpları tanımam etmem. Tarihe göre bakılacak olursa açarım ağzımı

En İyi Erkek Görüşü

• italya kadar irkci ulke gormedim... ozellikle bari ve terni hem yobaz hemde hala fasistler...

0|1
    0|0
    • Mübarek her yerde ırkçı varmış. :D Bu millet sistemini çıkaranın mkk ben

• Ama mesela örnek veriyorum bu zamana kadar Kürtler bizim topraklarda yaşıyordu hiç sorun çıkarmadılar en azından millet konusunda ama cumhuriyet kurulduktan sonra aponun da yardımıyla başlandı

• dostum ben fransiz vatandasiyim ve gurur duyuyorum hergun baba tarafim turk olmasina ragmen esit haklarla frank kokenlilerle ulkedeki gocmen olan ceayir.. cad.. tunus.. libya.. alman.. italyan vs fransa ulusndan olan herkes esit hukuki haklara sahip ve bu guzel bise... ulusalsma almanlarin nazi.. ispanenin flanjalist.. italyanin fasist... belcikali fleamanlarin gardistligi ile alakali degildir... osmanlida cok ulusluydu ama adaleti ortada neyse.. hukuk oldugu surece irkcilikta olmayacak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Almanya olabilir

0|1
    0|0
  • Fransa

0|0
    0|0
  • Dünya.

0|1
    0|0
  • israil

0|1
    0|0
  • İsrail. Dinlerini ve dillerini dünyaya yaymamışlar bile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Göz Önünde Yapılan Irkçılıkta Sırbistan'ın Eline 1289 Sene Sonra Dahi Kimse Su Dökemez.

0|1
    0|0
    • Bende katılıyorum şerefsizlerle ilgili bir kitap okudum Bosnalı kadınlara ne tecavüzler ne işkenceler neler neler yapmışlar ya büyük kindarlar hepde bunu geçmişte Osmanlıya kaybettikleri olan kini Bosnalılardan çıkarmışlar

• Bosnalı Müslümanların Soyu Bogonililere Dayanır Vakti Zamanında Fatih Sultan Mehmed Han Orayı Feth Ettiğinde Bogonililere İyi Davranıp Hoş Görülü Olunmasını ve Devlet İşlerinde Yer Verilmesi Hakkında Ferman Vermiştir. Bu Sebeple Bogonililer Hıristiyan Dünyasının Ortasında Müslüman Olmuş ve Günümüze Kadar Gelmişlerdir.

Adeta Bir İnsan Hakları Beyannamesi Hükmündeki Fatih Sultan Mehmed'in Fermanı Hala Bosna ve Hersek Cumhuriyeti’nin Birçok Resmi ve Özel Müessesinde Asılı Bulunuyor.

• TÜRKLERİN kürtlere yaptığı ırkcılığı almanya yahudilere yapmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...