Hayatın gerçekleri sizce nelerdir?

Neleri görmezden geliyoruz, açlıktan ölen çocuklar dışında?

1|4
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Çok daha büyük şeyler dönerken,
    118 kilometre yukarıda çok daha farklı bir dünya varken,
    Ve bu dünya muntazam bir ahenk içerisinde süregelirken,
    Biz o kadar küçük şeylere takılıyoruz ki..

0|1
    0|0
    • 118 bin*

• Tabii, insani ihtiyaçlar bir yana.. Her ne kadar büyük şeyler var olursa olsun temel ihtiyaçlarımız var. Dediğin gibi ihtiyaç dışı istekler bitirir insanı.. Aç gözlüyüz. :)

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi hayatımızı doğrudan etkilemeyen herşeyi görmezden geliyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ölmeyecekmiş gibi yaşıyoruz tek gerçek bu

2|6
    0|0
  • öleceğimizi görmezden gelerek yaşıyoruz. Boş.

0|1
    0|0
  • Ölüm yokmuş gibi yaşamak, sonsuza kadar hep bu durumda kalacağız gibi düşünüyoruz ama daha iyiye ya da daha kötüye gideceğinizi görmezden geliyoruz.

0|1
    0|0
  • hayatın gercekleri her zaman yalnızsındır hiç bir zaman yanında kimse olmaz. olsa bile çıkarları içindir..

0|1
    0|0
  • Herkesin yaşadığı olaylar dır... hayatın gerçekleri. Gerçeklerden kaçariz. Görmezdense çok iyi geliriz. Biz toplum olarak, kacanlar ve görmezden gelenler, olmasaydı şayet, o zaman gerçeklerle yüzleşemezdik..

0|1
    0|0
  • Bence kendimizi görmezden gelerek yaşıyoruz. Tek düze hep başkalarına göre, hep topluma göre, hep birileri kabul etsin kaygısıyla yaşıyoruz. Fazla mi felsefik oldu ama bunca zaman yaşadıklarımdan bu sonucu çıkardım.

0|1
    0|0
  • Parasız bu hayat yaşanmaz, tembellere yer yok

1|1
    0|0
  • benim görmezden geldiğim tek şey mutluluk

0|1
    0|0
  • Şiddeti

0|1
    0|0
  • Alkolün zararını görmezden geliyoruz. Onu meşrubatlaştırıyoruz.

0|1
    0|0
  • saçmalıyoruz.

0|1
    0|0
  • Dünyadaki tüm olumsuzlukların bir kesimin egosundan kaynaklandığı gerçeği insanı yıpratıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ölecekmiş gibi yaşıyoruz tek gerçek bu. Djsj

2|1
    0|0
  • Önünü arkadan düşünmeden yaşayanların bencil egoist insanların bilinçsiz geleceği düşünmeden yaşamaları ve dünyayı kirletmeleri, dahası hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamaları

0|1
    0|0
  • Rakı şişesindeki balık gibiyim, görmezden gelemiyorum ama artık çok acı veriyor fakirlikler, eşitsizlikler. Bu yüzden verdim kendimi uyuşmaya...

0|1
    0|0
  • "Ye kebabı, iç şarabı vur karpuz möte bu gidişle yallağımı gidersin cennete "
    Neyzen Tevfik

0|1
    0|0
  • Tıkabasa otobüste ayakta giderken bir kadının tacizine uğramak çok acı ama gerçek.
    Kadınlar.. Size sahip sesleniyorum ellere sahip çıkalım. Yapmayın :D :D

0|1
    0|0
    • Ne kadar da acı bir durum 😂

• Metrobüste Laps diye sıkılınca kötü oluyor @GerminaC şahsen hiç sıkılmadı gözümün önünde arkadaşıma bulundular indik çocuk çıldırdı sinirden, aynı araçta bende tacize uğradım hayır isteyince olsa iyide böyle olunca kötü oluyor 😀

• Sanki #Herşeyi be abi :S

0|1
    0|0
  • Görmezden geldıgımız şey artık kadın cinayetleri ve patlayan bombalar ankaradakı patlayan bombayı hatırlarsınız ülke ayaga kalktı sonra bı bomba yıne ortalık karıştı artık peş peşe o kadar bomba patlıyorkı artık insanlar haberlerde gorunce dıkkatını bıle cekmeden kanal degıstırıyor ve kadın cınayetlerı eskıden bunalr hep yadırganırdı sımdı bacım cocuklarının neslı hızla büyüdügü icin kadın cınayetlerı artıyor yıne kımse artık ıtıbar etmıyor...

0|1
    0|0
  • Şükür etmeyi bilmiyoruz.. nankör üz..

0|1
    0|0
  • Filler istediğini yapar olan çimenlere olur

0|1
    0|0
  • her seyi

1|1
    0|0
  • Ks de her köşebasindan fırlayan şizofren tipler...

0|1
    0|0
Yükleniyor...