Kızlar, Kızım? Hamile iken?

Eşim hamile ve daha cinsiyeti belli değil.2 oğlum var. Bu devirdeki ergen kızların periscope taki halleri , internetteki durumlarını görünce kızım olacak diye çok korkuyorum. Nasıl yetiştirirsen öyle olur lafına da katılmıyorum. Bu devirde internet malesef çocuk yetiştirme yetkisini anne babadan alıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• bizim de iki oğlumuz var, eşim de aynı şeylerden ürküyor, bu devirde kız yetiştirmek zor diyor :) ben iyi bir eğitimin oldukça yol gösterici olacağını düşünüyorum bir de sanat ya da sportif aktivitelerle gençlerin enerjisini ve zamanını elilnden almanın çok yararlı olacağına inanıyorum :)

0|0
    0|0
    • bunu duymak rahatlatıcı oldum😀

Kızlar Ne Diyor 8

• Her şeye inat bilinçli büyütülürse ve kendisi de bilinçli olur ise daha az canı yanar belki diye düşünüyorum şahsen.

0|1
    0|0
  • Hak veriyorum size arkadaş çevresi okul internet gençleri gördükçe içim acıyor ya Rabbim kimseyi evladı ile imtihan etmesin çok zor ya

0|0
    0|0
  • "Baskıcı olma. Sen doğruyu dusunerek bulursun canim kızım." de o hesaplarını bile kapatır. Benim abim bana hiç karışmaz. Bahsettigim gibi davranir. Olan hesaplarimi kullanmiyorum bile.

0|0
    0|0
  • Nasıl yetistirirseniz öyle olur. Oradaki kızlar öyle diye sizin kızınızda onlar gibi olucak diye bir kaide yok. Önemli olan onu dürüst, doğru ve güzel olarak yetişebilmek. Bence endiseniz yersiz.

0|0
    0|0
  • Senin oğlanlarda başka kızlarla görüşcek. Hayat bu Yani kız erkek ne fark ediyor. Eger o iki erkek evladını doğru düzgün yetistirmissen ve yarın kimsenin kızına zarar vermeyecek durumdalarsa emin ol kizinada kimse zarar vermez.

0|0
    0|0
    • Kusura bakma ama bu dediğin boş. Benim oğlanları doğru yetiştirmem kızıma iyi davranışişmasını sağlamaz

• Etme bulma dünyası anlarsın zamanla.

• Nasil yetistirirsen oyle olur. Internette bir takim seylerle karsilassa bile neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilir ona gore hareket eder

0|0
    0|0
  • araplardaki kız çocuklarını diri gömme olayını eleştiriyorsunuz ama aynı nedenlerden kız çocuğunun hayata gelmesine tahammül edemiyorsunuz. böyle namus baskısı yapacaksan erkek mi kız mı olduğuna karar verme hakkın olmadığına göre çocuk yapmayacaktın

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Kafanızdaki kalıba sokmayın insanları. Dedikleriniz son derece anlamsız ve alakasız. Dediklerimi okumadınız mı

• Kizinin hic birsey yapmasina izin verme kafasi kaldirmasin oglunununda sirtini sivazla aslanim de

0|0
    0|0
Yükleniyor...