Bu İşsizlik Parasızlık Suriyeliler Terör Ülkeyi Mahvettiler Ne Olacak Böyle?

Ben artık iyice kendi ülkemden nefret eder hal geldim... üniversiteli milyonlar işsiz herkes.. millet parasız herkes yoksullaştı.. suriyeliler heryerde.. terör desen ülkeyi vurdu... ne olacak böyle.. neden kimse bişey yapmıyor.. lanet olsun artık yok mu benim gibi düşünen duyarlı birkaç vatandaş yahu !

Güncellemeler:
...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Padisah koltugu birakmadigi surece boyle surecek malesef...

0|1
    0|0
    • işte ülkenin gerçek halini görüp ses çıkaran onurlu davranan biri... aynen öyle sonuna kadar katılıyorum... bu insanlar anlaşılmıyor bazen bunları görmemek için kör mü olmak gerek neden bu kadar zulme haksızlığa ses çıkmıyor hala firavunun tarafı tutuluyor hayret verici

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Nasıl ülke yoksullaştı ya. Kafanı çıkar da yoldan geçen arabalara bir bak bakıyım millet nasıl arabalara biniyor. Yeni model araba reklamı yapılıyor. Ertesi gün herkes alıyor. Nasıl yoksulluk bu anlamadım. Herkes elinde 3 bin liralık telefonla geziyor

0|0
    0|0
    • hadi lan patates... onlar senin gibi 3 bir lik telefonu 12 taksit yapıp dünya faiz ödeyen mallar... illa bir yamkuluk çıkarıcak bu yandaş takımı... tamam iyi güzel ülke on numara halde.. herkes muhteşem yaşıyor.. herkes araba sahibi herkes uçağa biniyor herkes et yiyor herkesin işi var herkes parası var size kalsa böyle güllük gülistanlık... suriyelimisin yoksa... onlarada iyi para veriyorlar kalın burda oy atın bize yeterki diye...

• bu ülkeden nefret ettiysen sınır kapıları açık si*tirip gidebilirsin

0|0
    0|0
    • s.. tirip gitmesi gerekenler sizin gibi ülkeyi teröriste yandaşa yalakaya peşkeş çekenler... dağdan gelip bağdakini kovmak kolay değil.. biz ev sahibiyiz sizin gibiler misafir...

Yükleniyor...