Arkadaşlar nedir bu insanlardaki eşcinselleri koruma sevdası?

Arkadaşlar nedir bu eşcinselleri koruma anlama sevdası Rabbinizden daha mı iyi biliyorsunuzki Rabbinizin yasakladığı sapkınlıkları normalmiş gibi millette dayatıyorsunuz?

0|1
14|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Adam haklı

1|0
    0|0
  • Aynen oyle. Cok haklisin.

1|0
    0|0
  • Lan dengesiz allah onları öyle yaratmış eğer bir allah varsa. Sen nasıl erkeklerden ben nasıl kızlardan hoşlanıyorsam onlar da doğuştan kendi cinslerinden hoşlanıyorlar. Bunlar seçim değil doğuştan

2|0
    0|0
    • Arkadaşın dediği gibi mis gibi karşı cins dururken bok yolunu tercih ediyolar

• Arkadaşım tercih değil diyorum. Ben kızlara o gözle bakıyorum. Onlar bakamıyor tercih değil. 26 yaşında bir insan bunu nasıl bilemez

• inatlarından öğrenmiyorlar. dinde bir açık çıksa kafir olacaklar çünkü. g.. t korkusuyla konuşuyolar boş boş

• Rabbin bu akdar salak mı ki sapkınlık olarak gördüğü şeyi yaratıyor o zaman. Başlarım sınavına

5|0
    0|0
  • Kardeşim siz neden anlamak istemiyosunuz? Allah tarafindan gönderilen vücud kimliğinin ne önemi var? Vücud kiz ama hormonlar erkek, weya gen erkek, weya duygular erkek olabiliyor. Siz utanmiyor musunuz Allahin sinav için eşcinsel yaratilan bu insanlari dişlamaya?

0|0
    0|0
    • Benim dışladığım yok haklısın bu insanlar evet bir sınav bizim için

• Dişliyosun demedim zaten de buda bir sinav, ben eşcinsel değilim. Fakat Allah tarafından o şekilde yaratilan insanlara saygim war.

• Allah herkese seçme şansı vermiş doğru veya yanlış varsa hükmü ahirette görünür.

1|0
    0|0
    • Tamam sen o günahı işleyip işlememekde özgürsün ama bunu normal bir şeymiş gibi dayatamazsın ki

• belki onun normali odur. dayatmadan kasıt ne anlamadım kimse kimseye eşcinsel ol demiyor

• Cehennem odunları işte boşver

1|0
    0|0
  • Bende anlamıyorum abi mis gibi karşı cins dururken adam giderde amcasının oğluna bakarmı ya 😂

1|0
    0|0
  • Bende anlamadım :S

0|0
    0|0
  • Zaten cCc taksim de olacak.

0|0
    0|0
  • Tum kitaplarda kesin oldurulmeleri emirdir degistirilmis tevrat ve incilde de boyledir, anlayana...

0|0
    0|0
  • Korumak değil saygı göstermek
    Ayrıca herkes inançlı değil

0|0
    0|0
  • Kaslı melek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İyi niyetini anlıyorum ama saygı duyulmasından yanayım.

Kendi dünyalarında Onlar özgür ve biz de özgürüz. Sırf tercihleri için o insanları aşağılamak yerine kendi hallerine bırakmalıyız belki yarın değişirler Allah bilir.
    Cezaları Allah ile kendi aralarında bize iyi olmaları düzelmeleri için dua etmek daha uygun sanki.

Özentilik milletimizde çok yaygın emo bilmem ne bir dünya değişik akımlar var bunu da böyle görüyorum ben ateistin tanımını bilmeden ateist olduğunu sananlar var.

''Atesitim ama dindarım '' diyen Pelin Batu var.

Evlere şenlik halimiz.

0|0
    0|0
    • Burada ben yaşam tarzlarına karışmıyorum benim karşı çıktığım konu eşcinsel olmayan kişilerin bunu normalmiş gibi millette lanse etmeleri yok sizi destekliyoruz arkanızdayız demeleri günahı kendin işle milleti ne diye özendiriyorlar

• Burada haklısın katılıyorum taraflar karışmamalı.

• @beyaztekir dediğiniz gibi yaşantısıyla dindarlardan dindarım tarzında evet ama bunun mümkünatı yok çünkü zaten ateist dindar olması imkansız imansız amel olmayacağından dindar sayılmaz o din mensubu değilken.
      Dindarlardan daha insanım dese daha uygun olurdu. Ünlü kişilerin sık yaptığı kendini ifade yanlışları.

• koruma değil, saygı duyma.

3|1
    0|0
    • Tecavüzde hırsızlıkda günah sapkınlık o zaman bunları yapanlarada saygı duyalım sonuçda Rabbim yasaklamış adamlar seçme hakkını kullanıyor öyle değilmi?

• Tecavüzcüleride Rabbim yarattı saygı duyuyormusun?

• allahın her yarattığı kula saygımız var, ne demiş yunus emre yaradılanı severim yaradandan ötürü, başkalarının yaşamına da salça olmaya burnumuzu sokmaya gerek yok

• Korumuyorum ama onlara zarar verilmesine de karşıyım

2|0
    0|0
    • Ben zarar verilsin demiyorum ama bunları desteklerken eşcinsellik normal bir şeymiş gibi söylemesinler

• Tabii ki orda haklısın tam aksine anormal bir durum yaratılışımıza aykırı

• Sizin gibi homofobikler olduğu sürece bizde inadina savunacağız onları. Zorunuza gidiyor belli ki hahah

3|0
    0|1
  • Millet dayatılmayla rabbinin dediklerinin aksi yönde düşünüp davranıyorsa bence burada bir problem var. Peki siz neden sürekli rab ile kul arasındaki ilişkiye karışıyorsunuz?

1|0
    0|0
    • Topluma dayatılan bir şey bu kul ile Allah'ın arasında kalan bir durum değilki

• Bende diyorum ki herkesin kendi düşüncesi var. Herkes onu normal görmeye başladı ya da arkasında duruyor diye kendide normal görmeye başlıyorsa problem var. O insanlar için öyle düşünüyormuş demek ki önceden. Zaten dediğin gibi rab için buna olumlu bakmayan bir insan tek olumsuz insan olsada fikrini değiştirmez. Müslüman olup Rab'in aksini söyleyen biriysede onların arasındadır yani bu günah nasıl normal görürsün demeye gerek yok

• Rabbin sana milleti hor değiş hoş gör de demiş? bunu unuttun sanırım? eşcinsel olduğu için değil saygı ve hoşgörü görmeyen herkesi korurum. o da yaratılan sen de. fark ne o zaman?

2|0
    0|0
  • Allah var Allah var diyorsunuzya sen ve senin gibiler lan dengesiz Allah onları öyle yaratmış. Sen nasıl erkeklerden erkeklerde kızlardan hoşlanıyorsa onlar da doğuştan öyleler.

2|0
    0|0
  • aşırı tepki verip öldürenler var. ne yaparlarsa yapsınlar başka insanlara zarar gelmediği sürece bu bizi ilgilendirmez

2|0
    0|0
  • rabbimiz lafını duyunca kaçın. ağır yobaz tarikatçıyla karşı karşıyasınız demektir. Allah lafzı bile onlara hafif gelir. illa rabbimiz derler.

2|0
    0|0
  • Korumuyoruz Baskalarının yaşamlarına burnumuzu sokmuyoruz sadece 😏

2|0
    0|0
  • Dayatmiyoruz da kimseye karismaya gerek yok bence bize ne yani herkes istediğini yaşasın

1|0
    0|0
  • Bu seni niye geriyor bu kadar?

2|0
    0|0
  • valla eşcinselik tercih sebebi olmuş artık bizim dinimizde kuranda bu duruma sapkınlık deniyor. Bende hiçbir sapkınlığı ve kafirliği onaylamıyorum. Bakınız; LUT KAVMİ.
    şey dermişim...
    hadi byyyy

1|0
    0|0
    • ve o sapkınlığı devam ettirmek daha büyük sapkınlıktır. Allaha ellerini açıp bu durumdan kurtulmak için dua etmek kimsenin aklına gelmiyor. Hem b. k yoluna gidin siz helal spr dvm.

Yükleniyor...