Namaz nasil kilinir? Ogrenmek istiyorum?

Arkadaslar namaz kilmak istiyorum nasil ogrenebilirim hic bilmiyorum hangi dualar falan gercekten bana cok zor geliyor ve karisik. Ama bugun namaz kilmak istiyorum nasil yinede kilabilirim?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Google a yaz bak ordan istersen videolu anlatımda daha iyi öğrenebilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Namaz kılan birine sormak en iyisidir. Yinede internette görsel olarak namazda hangi duruşta "kıyam (ayakta) , rüku (öne eğilirken) , secde ( başın yere deydiği zaman) , oturuş ve son oturuş" hangi sure ve duaları okumanız gerektiği anlatılmaktadır. Bu gibi sitelerde araştırma yaparak öğrenebilirsiniz. Yanlış kılmanız durumunda sakın namazınızı bozmayınız namazda karıştırdığınız yerde yapmanız gereken şey olan sehiv secdesinide ayrıyeten araştırabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar zor gelir nefsine ama alıştın mı çok seversin ezan okunsun diye beklersin ve kılmakta zor değil

0|0
    0|0
  • Namaz kitapları en basitinden. ya da internette de bulabilirsin aradığın herşeyi.

0|0
    0|0
  • subhaneke ezberleyerek başlayabilirsin namaz hazırlığına

0|0
    0|0
  • Sen nasıl kılıyorsun anlat hatalarını söyleyim

0|0
    0|0
  • kırtasiyelerde namaz hocası adlı kitabı bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Buraya girene kadar google'a yazsaydın çıkardı milyon tane sonuç ! !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sübhaneke, fatiha, ihlas, ettehiyyatü, salli barik, rabbena dualarını ezberlemen lazım. Ayriyetten vitir namazı için kunut dualarını ezberlemen lazım. Bunları bildikten sonra namazı kılmak çok daha kolay olur

0|0
    0|0
  • Canım ilk önce namaz surelerini ezberleyerek başla sıra ile ama şu an bildiğim varsa diğerlerini ezberleyene kadar onları oku... Bilmediklerini sorabilirsin Allah kabul etsin ne güzel bir niyet etmişsin maşallah sana inşallah devamı gelir 😊

0|0
    0|0
    • Cok sagol insallah 😊❤️

Yükleniyor...