Çoğu kız ,%99 dışa baktığı halde neden iç güzellik diye tutturuyor?

Bu soruyu insanların yakışıklı bulduğu bir genç soruyor , neden mi derseniz çünkü tipim için gösterilen ilgiden nefret ediyorum çoğunuz şekilcisiniz. Ben bunu istemiyorum ben de bir insanım neden benim iç güzelligimle ilgilenilmiyo da gözümle sakalımla ilgileniliyor Kendimi insan gibi hissedemiyorum sanki bir eşyayım :/ :o Kızların çoğu neden kolpacı?

Güncellemeler:
Genelleme yapıyorsun diyenlere cevap : Farkederseniz çoğunuz dedim , yani bir kısmınızın hala iyi nitelikler tasidigini biliyorum. Konumuz kızlar , sakın erkekler de öyle gibi bir savunma yapmayın. Kabul ediyorum erkeklerin de çoğu mal 2 tarafta da sorun var
Yediremediğiniz bir konu tabi haksız oldugunuzu biliyosunuz sessiz kalıyosunuz kızlar aferin size aferin , böyle karaktersizliklere devam

0|2
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Baştan diyor işte. Bak ben ikiyüzlüyüm ama sen bilirsin yani 😆

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onlara sorsanı öyle bir şey yok ama şekilciliğin alasını yapar pek çoğu, üstelik hep de erkeklerde kabahat bulurlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• siz neden bakıyorsunuz? yok kalçası güzel olsun yok 90-60-90 olsun bakmayın o zaman kardeşim

0|3
    0|0
    • Ben bakmiyorum tamam mi , genelleme yapmayin erkekleri katmadan cevap ver spruma

• Sırf erkekler kalçaya bakıyo diye yani bunu yapiyosunuz buyuk saçmalık

• Verdiğin oranla cahilliğini ortaya koydun tebrikler

0|0
    0|0
    • sende verdiğin cevapla :D

• arkadşaımız çok zeki aman dağılın bir bakışıyla kül eder bizi :D şikayet edelim hesabını kapattıralım.

• Lan sen kimsin de bana baskı uygulayacaksın kültürün kadar konuş cehalet :D

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 numara soru ben de merak ediyorum cevabını. Kendilerine gelince Kıvanç Tatlıtuğ bize gelince Dahiliyeci muamelesi

0|1
    0|0
  • kendilerini kandırıyorlar

0|1
    0|0
  • İçi başka dışı başka olanların işi

0|1
    0|0
Yükleniyor...