Günü kurtarmaya yönelik yaşıyorum ya siz?

Bundan önceleri baya baya idealist bir insandım lise sona kadar tüm okul hayatımda inek öğrenciydim okul birincisi o zamanlarımı hatırlıyorum da dersten başka bir şey gelmiyor aklıma birde aile sorunlarım tabiki..

Sonra lise sondayım annemle babam ayrıldılar baya zor bir dönemdeydim ve ben onca yılın ders çalışan bunun için de engel olacağını düşünüp asosyal bir yaşam seçen kız istemediği dandik bir bölümde okumaya mecbur bırakıldı..

Üniversite de bu sene 4. sınıf olacağım sağlık bölümlerinden birinde okuyorum ve üniversiteye başladığımdan beri özümü kaybettim bambaşka biri oldum acımasızım ne bileyim haberlerde duyduğum acı olaylar ya da dışarda gördüğüm zor durumdaki insanlar bile bende bir duygu uyandırmıyor ruhsuz gibiyim dini olarak da öyle çocukken o kadar inançlıydım ama şimdi git gide zayıfladığımı hissediyorum insanın hiç mi bir amacı olmaz benim yok kronik umutsuzluk var 4 yıldır da böyleyim kendimi geliştirmek adına hiçbir şey yapmıyorum ilgimi hiçbir şey çekmiyor özel bir ilgi alanım yok o kadar boş yaşıyorum ki benim gibi bir insanı da kimse istemezdi hayatında heralde daha kendine hayrı yok derler :(

Ben anlık zevkler günlük şeylerle uğraşıyorum hiçbir amacım hedefim yok ya siz, sizin var mı?

Güncellemeler:
Güncelllllll

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...