LGBTİ yürüyüşüne saldırı olacakmış. Burdan o ''insan'' olduğunu sandığımız kişilere ne demek isterdiniz?

http://onedio.com/haber/alperen-ocaklari-ndan-tehdit-lgbt-onur-yuruyusunu-yaptirmayacagiz--716352

bu ülkede onca pislikler tecavüzler , adam öldürmeler , verdiğimiz şehitler vesaireler varken bunlara tepki gösterme. sen git yılda 1 kez özgürlük istiyoruz biz de insanız diye sesini duyurmaya çalışan insanlara (sen sev ya da sevme) böyle artistlikler yap. o insanlar zaten yıllarca dışlanmış neler neler yaşamış insanlar. bunlar onları korkutmaz. ama sizi insanlıktan çıkarır. ve ramazan ayı diyip böyle konuşuyorsunuz ama ordaki insanlara zarar vermek asıl en büyük günah. senin canına malına ırzına zarar vermeyen birine zarar veremeyeceğini öğrenemediysen hala. bence sen yaşama. bu dünyada sadece sizin gibi olan insanlar yok. herkes farklı. ve bu farklılıklarla yaşamak zorundasınız. çünkü saygılı olmak hoşgörülü olmak karşılıklı olan bir şeydir. sadece siz değil karşı tarafta size saygı gösterir. yani siz ''hoşgörülüyüz işte daha napalım. bir şey yapmıyoz onlara'' dediğinizde bu onlar için bir lütfufta bulunmuşsunuz gibi yapmayın. onlar da size bir şey yapmayarak bir lütufta bulunuyor o zaman. ve siz kötü insanlar '' VURUN KAHPEYE ! '' aferin. bir çocuk kadar akıl mantık sağduyu hoşgörü ve sevgi dolu olabilseniz keşke. büyüdükçe nefret katmışsınız sadece kendinize. ve beğnazlık. rahat bırakın insanları.

Güncellemeler:

NeHaldeyiz adlı arkadaş kötü söylemlerden sonra beni engellemiş. hem cani hem korkak hem cahil. insanlara iftira atıp çamur atıp kaçıyosun. ayrıca ben sana güzel bir üslupla bu söylediklerinin yalan ve yanlışlığını gösterecek şeyleri sana sunacaktım. ama sen gerçeklerden ne yazık ki korkuyor olmalısın. homofobik olman eşcinselliğe eğiliminin çok fazla olduğunu gösterir. bunu biliyor muydun peki? üzülüyorum sen ve senin gibilere. size de insan deniyor , bize de...

1|0
716

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...