En etkilendiğiniz film sahnesi hangisi?

Açıkçası benim bu =) Quentin Tarantino'nun 'Gün Batımından Şafağa' isimli filmi. Salma Hayek ile Tarantino'nun sahnesi çok etkileyici olmuştur benim için her zaman. Hayek ayağını Tarantino'nun ağzına yerleştirip, bacağından aşağıya viski dökmüştür. Ki bu sahneyi Rammstein'ın Engel klibini izleyenler de hatırlayabilir. Nitekim o klipte bir çok Tarantino yapıtına gönderme vardır. Sizinkiler neler?En etkilendiğiniz film sahnesi hangisi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Er ryan'ı kurtarmak filminden bir sahne var çatışma sırasında mermisi biten 2 asker binanın içinde mermi beklerken düşman askeri binaya çıkar ve iki askerden birinin boğazına mermi isabet eder biri yerde çırpınırken diğeri de canla başla düşman askeriyle mücadele eder ama düşman askeri üstün gelir ve çıkardığı bıçağı yavaş yavaş diğer askerin kalbine yavaş yavaş sokmaya başlar izleyebilirsen daha iyi anlarsın anlatma kabiliyetim pek yok o sahne çok etkilemişti beni ya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu film efsane ya corc clooney nin 😃 benim Titanic son sahne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• green mile, başroldeki zencinin elektrikli sandelyede idam edildiği sahne. gözümü bağlamayın karanlıktan korkuyorum falan demişti. masumdu ayrıca. çok etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • Benim zindan adasında leonardonun son sahnesi buz kıracağını görüyor 😁😁😁
    Batman dark knight ta ise the will to act eğitim sahnesi😎😎😎
    V for vandetta neden ölmüyorsun diyen Adama V nin çünkü fikirlere kurşun işlemez dediği sahne
    Matrix te Monica bellucinin neo yü öptüğü sahne

0|0
    0|0
  • bilmem mi rammstein deki yılanlı hatunu etkilendiğim kötü yönde sahne asırbian film deki yeni doğan bebeğe tecavüz edilmesi

0|0
    0|0
  • O adam çok şanslı ya biz gizli gizli yaşamak zorundayız

0|0
    0|0
  • Hızlı ve Öfkeli 7 Vin Diesel'in Paul Walker'a veda konuşması

0|0
    0|0
  • Er ryan'ı kurtarmak yüzbaşının öldüğü sahne :/ aklıma geldikçe ürperiyorum cok etkileyiciydi

0|0
    0|0
  • I * Legend'daki Will Smith'in köpeğini öldürmek zorunda olduğu sahne. 1 saat ağlamıştım. :'(

0|0
    0|0
  • 100 numaralı adam buzdolabı sahnesi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...