Kızlar tipe mi bakar?

Arkadaşlar çevremdeki herkes benim tipsiz olduğumu söylüyor bazıları dalga bile geçiyor. Moralim çok bozuk. Böyle olursa hiç kız arkadaşım olmayacak benim :(

Güncellemeler:
Arkadaşlar merhaba ben 13 yaşındayım çevremdeki herkes benim tipsiz olduğumu söylüyor bazıları dalga bile geçiyor. Moralim çok bozuk. Böyle olursa hiç kız arkadaşım olmayacak benim

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• asıl erkekler tipe bakıyor onlara göre tipi fiziği kötü olan kızlar ölsün.

0|1
    0|0
    • Yok öyle bir dünya, en çirkin kız bile fırsatları çevirdiği için yalnız, herkese yetecek hatun olmayınca hatun seçiyor tabii...

Ben de tipsizim , Çin de de 30 milyon insan yalnız ölüyor...

Para kas gidip , vücut çalışırsan erkek arkadaş sayın artıyor sadece...

Son olarak üniversite de kızlar teklif ediyor!
      Diyen olursa onun lanet olası yakışıklı yüzünün ortasına çak bir yumruk, bulursan lisede bulursun...

• bak hemen hasta dedin hasta olsada kız sen her kız için konuşmuştum yukarıda şimdi lafı çevirdin abi herşeyiniz yalan @ascidea

• Engelli düzeyde insanları insan saymazlar,
      Onların kadını erkeği olmaz...

Kızı kız yapan ekstra, farklı fiziki unsurları sahip olması...

Bunları bırak temel insani vasiflari yoksa insan da sayılmaz , koşamayan insan kulpsuz çaydanlık gibidir, ise yaramaz

En İyi Erkek Görüşü

• yakışıklı değilim ama çok güzel kızlardan ilanı aşklar aldım😂tamam bazıları sadece tipe bakar ama pek fazla değiller takma bence kanka. tarz ol, özgüvenli dur boşver ya napcan sanki😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• insanoğlu önce tipe sonra karaktere bakar

0|0
    0|0
  • Bence bizleri güzel yapan sadece yüz hatlarimiz yani senin dediğin tipimiz değil ki , mimiklerimiz ses tonumuz yürüyüşümuz vs çok şey var kendine güven ayrıca daha çok şekil degistirirsin henüz 13 yasindasin çünkü :)

0|0
    0|0
  • Dış gorunusten başka şeylere daha çok önem veren kızlarda var böyle düşünme. sen yanlıs kisilere denk gelmissin

0|0
    0|0
  • Benim için tipte karakterde önemlidir ama yakın arkadaşım asla tipe bakmaz. Nolursa olsun. Kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • daha dur. cocukluktan yeni cikmissin, daha hatlarin oturmadi dahi. bence darwin'e guven

0|0
    0|0
  • Ozguvene bakarim

0|0
    0|0
  • Olur ilerde

0|0
    0|0
  • Tipe da bakar karaktere de.

0|0
    0|0
  • genelde tıpe bakarlar

0|0
    0|0
  • herkes tipe bakıyor

0|0
    0|0
  • Kimisi bakar, kimisi bakmaz

0|0
    0|0
  • Bakar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Emin ol her kız bakar :)

0|0
    0|0
  • -kimisi ilk görüşte tipe bakar öyle samimiyet kurar
    -kimisi naziklik olsun kırılmasın diye samimi olur
    -kimisi sadece kanka olur menfaati için
    -kimisi sevgi açıdır ona azcık ilgi göster et tırnak gibi olursunuz tipi umursamaz (yaşadığım için biliyorum)
    -kimisi arzuları için birlikte olur işi bitince atar kenara
    -kimisi tipe bakmadan kardeş gibi benimser bağlanır

0|0
    0|0
  • Yaşın daha genç. Olur merak etme. Hepsi tipe bakmıyor ama büyüyünce tipinde değişecek zaten :D

0|0
    0|0
  • Yes man. Yakisiklisindir birileri icin elbet bosver milleti

0|0
    0|0
  • Oo o Zaman şanslısın genelde güzel kızlar sevgilin olacak

0|0
    0|0
  • az tipe daha çok cüzdana

0|0
    0|0
  • tipe bakarlar dostum ilk önce sonra tanımaya çalışırlar istisnalar da var ama..

0|0
    0|0
  • Ben de Tipsizim ama her gün kız ayarlıyorum.. bir kaç güzel lafla kızlar ayarlanır ciddiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...