Apartman dairesimi , müstakil evmi?

arkadaslar ev alacam ama karar veremedim. Apartman dairesimi alsam müstakil evmi?
Aslinda müstakil ev istiyorum ama malesef müstakil evlerin cogu ya sehir kenarinda kalan mahallelerde ya da sehir icinde apartmanlar arasinda oluyor. Sehirlerin güzel ve gelismis semtlerinde genelde apartmanlar var.
Apartmanda komsu derdi aidat derdi cekmektense müstakil ev daha cazip geliyor ama böyle etrafi acik yani cevresi güzel olan müstakil ev bulmak cok zor.
Siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz ve neden?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Müstakil ev isterim ama site icinde ve elit bir kesimde olmasi lazim. Yani güvenlikci felan olmasi lazim öyle her isteyen gelip kapimin önünde otursun arabasini parketsin istemem!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Apartmanda yaşıyorum cidden çok zor. Müstakil ev daha iyidir

0|1
    0|0
  • param varsa müstakil ev alırdım

0|1
    0|0
  • Müstakil daha iyi

0|1
    0|0
  • Müstakil ev daha iyi bence aparmanda olunca bir sürü insanla uğraşmak zorundasın ses çıkaramazsın bilmem ne 😂
    Ama apartmanında komşuluğu var işte artık hangisi ağır basıyosa 😃

0|1
    0|0
  • Müstakil.
    Apartman çekilecek dert değil.

0|1
    0|0
  • müstakil ev ev içinde olmaz

0|1
    0|0
  • Müstakil tabiki

0|1
    0|0
  • müstakil ev

0|1
    0|0
  • Müstakil ev kesinlikle

0|0
    0|0
  • Apartman dairesi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Müstakil ev al bence aramaya devam et salla gitsin apartman dairesini apatman dairesinde imkanım olsa ben yaşamazdım. Öyle herşey eskisi gibi değil tuhaf insancıklar var ya herşey eskide kaldı.

0|1
    0|0
  • Mustakil ev daha iyi gibi geliyor ama burada evin konumu, yapi durumu (bakimi, yasi, cevresindeki binalar da mustakil mi ya da apartman mi? , trafik yogunlugu, bahcesi ne kadar bunlarda degerlendirme yapilirken bence önemli

0|1
    0|0
  • Tabikide müstakil.

0|1
    0|0
  • kesinlikle müstakil

0|1
    0|0
  • Mustakil

0|1
    0|0
  • Müstakil.